در این فاصله که منتظر آغاز پخش سریال تلویزیونی The Last Of Us هستیم، تعدادی از طرفداران مجموعه‌ی تحسین شده‌ی ناتی داگ تصمیم گرفته‌اند تا یک فیلم کوتاه را با الهام از The...

در این فاصله که منتظر آغاز پخش سریال تلویزیونی The Last Of Us هستیم، تعدادی از طرفداران مجموعه‌ی تحسین شده‌ی ناتی داگ تصمیم گرفته‌اند تا یک فیلم کوتاه را با الهام از The Last of Us منتشر کنند. این فیلم کوتاه زیبا که Stay نام دارد، توسط جاشوا تونن (Joshua Toonen) نوشته و کارگردانی شده است.

طبق گزارش Kotaku، فیلم کوتاه Stay یک اثر هفت دقیقه‌ای است که داستان دو بازمانده با نام‌های Sean و Emily در دنیای The Last of Us را به تصویر می‌کشد. این فیلم با برقراری تعادل بین نشان دادن لحظات ترسناک و صحنه‌های دلگرم کننده، تجربه‌ای احساسی و زیبا را به مخاطب ارائه می‌دهد. نکته‌ی جالب این است که شخصیت Ellie نیز در ابتدا و انتهای فیلم Stay نیز دیده می‌شود.

شما در ادامه می‌توانید توضیحات ارائه شده در ویدیوی این فیلم را در ادامه مشاهده کنید:

Stay داستان دو بازمانده است که امیدوار هستند تا چراغ‌های اسکله‌ی سانتا مونیکا، مسیر را برای آن‌ها در این دنیای بی‌رحم و در حال مرگ The Last of Us روشن کنند.

این فیلم توسط تیمی از فیلم‌سازان، هنرمندان جلوه‌های ویژه و طرفداران بازی ساخته شده است تا یک داستان اورجینال را در دنیای The Last of Us روایت کند. من از تمام کسانی که برای جان بخشیدن به این داستان تلاش کردند، به شدت سپاسگزارم.

اگر از این فیلم کوتاه لذت بردید، لطفاً آن‌ را با دیگر طرفداران The Last of Us به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران دنیای تاریک آخرالزمانی ناتی داگ هستید، حتماً پیشنهاد می‌کنیم این فیلم کوتاه را تماشا کنید. خوشبختانه فیلمسازان موفق شده‌اند تا زیبایی و بی‌رحمی دنیای The Last of Us را به صورت زیبایی به تصویر بکشند. با در نظر گرفتن جزئیات حاضر در این فیلم، کاملاً واضح است که Stay توسط طرفداران این مجموعه ساخته شده است.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

نظر شما چیست؟ آیا این فیلم دنیای The Last of Us را به خوبی نشان می‌دهد؟