به دنبال انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کنسول‌های نسل نهمی، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به ارائه‌ی آماری از...

به دنبال انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی کنسول‌های نسل نهمی، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به ارائه‌ی آماری از تعداد بازی‌بازان این عنوان پرداخت.

چندی پیش بود که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت اعلام کرد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در قالب به‌روزرسان رایگان نسل نهمی قرار است بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه شود. حال این به‌روزرسان منتشر شده است و کاربرانی که نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این اثر را خریداری کرده‌ بودند می‌توانند آن را به نسخه‌ی نسل نهمی ارتقا دهند.

در کنار این خبر، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت اعلام کرد که تعداد بازی‌بازان عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی تمامی پلتفرم‌ها اکنون از مرز ۲۰ میلیون نفر فراتر رفته است. این یک پیشرفت بزرگ برای این عنوان به شمار می‌آید؛ چرا که طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، بازی مذکور در ماه مارس سال میلادی گذشته حدود ۱۰ میلیون بازی‌باز داشته است.

علاوه بر پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی سرویس‌های EA Play و ایکس‌باکس گیم‌پس آلتیمیت (Xbox Game Pass Ultimate) نیز منتشر شده است که همین امر می‌تواند در افزایش چشم‌گیر تعداد تجربه‌کنندگان آن موثر واقع شود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.