استودیوی اتلوس (Atlus)، اعلام کرد که اثر محبوب Persona 5 طی اسفند سال ۱۳۹۸ (مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشورهای غربی عرضه خواهد گشت. همچنین جزئیاتی...

استودیوی اتلوس (Atlus)، اعلام کرد که اثر محبوب Persona 5 طی اسفند سال ۱۳۹۸ (مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشورهای غربی عرضه خواهد گشت. همچنین جزئیاتی در رابطه با بسته‌های الحاقی و محتویات اضافی نسخه‌ی غربی این بازی منتشر شد.

نسخه‌ی Launch Edition هم‌اکنون همراه با یک بسته‌ی فلزی در کنار یک تصویر زمینه‌ی زنده برای منوی کنسول پلی‌استیشن ۴ با برچسب قیمتی ۵۹٫۹۹ دلار قابل پیش خرید هست. همچنین نسخه‌ی Phantom Thieves Edition با قیمت ۸۹٫۹۹ دلار قابل پیش خرید است که علاوه بر موارد نسخه‌ی Launch Edition، شامل محتویاتی مانند کتاب هنری، موسیقی‌های متن اصلی بازی، ماسک Joker و جعبه‌ی نسخه‌ی کلکسیونی می‌شود.

نسخه‌ی Deluxe Edition این اثر نیز همراه با موسیقی‌های متن اصلی این اثر البته در کنار باندل Kasumi با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. البته نسخه‌ی Ultimate Edition این اثر نیز معرفی شده و قابل پیش خرید هست که شامل تمام بسته‌های الحاقی این اثر می‌شود که با برچسب قیمیتی ۹۹٫۹۹ دلار قابل تهیه و پیش خرید است.

البته اتلوس اعلام کرده است که بسته‌هایی الحاقی موجود در نسخه‌های Deluxe Edition و Ultimate Edition به صورت جداگانه نیز قابل تهیه هستند. بسته‌ی الحاقی Kasumi به صورت جداگانه با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار، بسته‌ی الحاقی Battle با قیمت ۹٫۹۹ دلار، بسته‌ی الحاقی Persona با قیمت ۹٫۹۹ دلار و پک بسته‌های الحاقی خط داستانی Persona 5 نیز با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار پس از عرضه این بازی در بازار کشورهای غربی، قابل تهیه خواهند بود.

Persona 5 هم‌اکنون تنها در کشور ژاپن و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ قابل تهیه است. نسخه‌ی زبان چینی و انگلیسی این اثر نیز در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۸ (۲۰ فوریه ۲۰۱۹)، در دسترس کاربران شرق آسیا کنسول پلی‎استیشن ۴ قرار می‌گیرد.