امروز استودیوی تک‌لند (Techland) در خبری رسمی اعلام کرد بازی Dying Light Platinum Edition قرار است در سال جاری میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود تا دارندگان...

امروز استودیوی تک‌لند (Techland) در خبری رسمی اعلام کرد بازی Dying Light Platinum Edition قرار است در سال جاری میلادی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود تا دارندگان این پلتفرم برای نخستین بار به دنیای آخرالزمانی سری Dying Light وارد شده و با زامبی‌های درون آن به مبارزه بپردازند.

طبق اعلام استودیوی تک‌لند، بازی Dying Light Platinum Edition قرار است در ماه اکتبر سال جاری میلادی در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار گیرد. این نسخه علاوه بر بازی اصلی، شامل ۴ بسته الحاقی و ۱۷ محتوای پس از عرضه که شامل پوسته‌های ارزشمند هستند، خواهد بود.

همچنین مشخص گردید که بازی Dying Light Platinum Edition بر روی کنسول نینتندو سوییچ از تنظیماتی به مانند HD Rumble، هدف‌گیری ژیروسکوپ، کنترل‌های حرکتی، صفحه‌ی لمسی و امکان تجربه‌ی بازی به صورت Co-oP آنلاین و محلی پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Dying Light Platinum Edition دارای حالت Bozak Horde خواهد بود تا بازی‌بازانی که پس از به اتمام رساندن بخش داستانی اصلی قصد تجربه‌ی یک حالت چالش برانگیز به همراه خط داستانی منحصر به فرد آن هستند نیز بتوانند از ادامه‌ی تجربه‌ی خود لذت بیشتری ببرند. همچنین حالت Hellraid در دسترس قرار خواهد گرفت که یک فضای رقابتی، تاریک و فانتزی را پیش روی بازی‌بازان می‌گذارد. علاوه بر این موارد، دو منطقه‌ی Cuisine و Cargo نیز به عنوان دو محل قرنطینه شده در بازی Dying Light Platinum Edition حضور خواهند داشت.

طبق اعلام استودیوی تک‌لند، بازی ترسناک و جهان باز Dying Light Platinum Edition قرار است در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار گیرد. لازم به ذکر است که این عنوان به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه خواهد شد. در پایان شما می‌توانید تریلر معرفی این اثر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p