سرهنگ علیرضا دلیری روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از اینکه اعضای یک باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد به داخل شهر کرمانشاه را دارند، رسیدگی به مو...

سرهنگ علیرضا دلیری روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از اینکه اعضای یک باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد به داخل شهر کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر تردد قاچاقچیان موادمخدر که از استان های شرقی عازم کرمانشاه بودند را شناسایی و در مسیر مناسب مستقر شدند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از مشاهده ۲ دستگاه خودروی سواری متعلق به قاچاقچیان آن ها را در عملیاتی ضربتی توقیف کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه یادآور شد: در بازرسی های صورت گرفته از خودروهای توقیفی ۸۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی همچنین از دستگیری سه نفر در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضایی برای صدور احکام لازم خبر داد.

سرهنگ دلیری در پایان از کشف بیش از ۹۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی ۱۰۰ روز ابتدایی سال جاری خبر داد و گفت: کشفیات انجام شده نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۲۵ درصد رشد نشان می دهد.