به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه انصار همدان، سرهنگ پاسدار «علی اکبر کریم‌پور» روز چهارشنبه اظهار داشت: پاسداران گمنام امام زمان (عج) با کار اطلاعاتی دقیق موفق به شناسایی این انبارها و کشف...

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه انصار همدان، سرهنگ پاسدار «علی اکبر کریم‌پور» روز چهارشنبه اظهار داشت: پاسداران گمنام امام زمان (عج) با کار اطلاعاتی دقیق موفق به شناسایی این انبارها و کشف ۲ هزار و ۵۳۰ قلم انواع لوازم خانگی احتکاری شدند.

وی با بیان اینکه پرونده قضایی این احتکار بزرگ در تعزیرات حکومتی استان همدان تشکیل شده است، افزود: کالاهای کشف شده شامل یخچال، تلویزیون، کُولر، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و ماشین ظرفشویی است.

وی تأکید کرد: سازمان اطلاعات سپاه استان با اشراف کامل اطلاعاتی با هر نوع اقدامی که امنیت اقتصادی و معیشتی مردم را دجار مشکل کند با قدرت و قوت برخورد می کند.

وی افزود: درهمین ارتباط عموم مردم استان می توانند هرگونه مورد مشکوک دراین زمینه را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ برای پیگیری به این مجموعه گزارش کنند.

به گزارش ایرنا، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه همدان ۲۱ آذر امسال هم موفق به کشف ۹.۵ تن روغن نباتی احتکاری شدند.