به گزارش ایرنا از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان رباط‌کریم «نظام ملکشاهی» روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: برای افتتاح یا کلنگ‌زنی این تعداد طرح در مجموع هزار میلیارد تومان...

به گزارش ایرنا از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان رباط‌کریم «نظام ملکشاهی» روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: برای افتتاح یا کلنگ‌زنی این تعداد طرح در مجموع هزار میلیارد تومان هزینه شده که با بهره‌برداری از این تعداد پروژه برای هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد می‌شود.
وی به مهمترین طرح‌های قابل افتتاح در این هفته اشاره و بیان کرد: بازیافت باند برگشت آسفالت گرم آزادراه تهران - ساوه، لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای وهن‌آباد، آزادراه تهران - کرج، تهران - ساوه و رباط کریم - ساوه، واحدهای مسکن مهر، ملی و ایثارگران، هتل المهدی و شرکت آدران آرد جزو ۶ طرح افتتاحی شهرستان در هفته دولت است.

ملکشاهی با اشاره به افتتاح پروژه‌های فرمانداری از محل اعتبارات ارزش افزوده در روستاهای فاقد دهیاری نیز عنوان کرد: احداث سه سرای محله در کیکاور، سفیدار و شترخوار، بهره‌برداری از پارک‌های مجتمع نظامی پرندک، بهسازی معابر شترخوار، سفیدار و اصغرآباد، تکمیل و افتتاح محور ارتباطی جاده دسترسی روستاهای کیکاور و شترخوار جزو اهم طرح‌های فرمانداری است.

وی از هفته دولت به عنوان فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: انعکاس خدمات دولت به مردم موجب تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه خواهد شد و در ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی باید نسل جوان با اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی بیش از پیش آشنا شوند.

شهیدان رجایی و باهنر هشتم شهریورماه ۱۳۶۰ در اثر بمب‌گذاری دفتر نخست‌ وزیری توسط منافقان به شهادت رسیدند و بر همین اساس از دوم تا هشتم شهریور ماه به عنوان هفته دولت نامگذاری شد. 

رباط‌کریم در فاصلهٔ ۲۵ کیلومتری جنوب‌غربی پایتخت قرار دارد.