محمود نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:امسال ۱۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات مدارس توسط سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور برای تجهیز مدارس باشت به انواع سیستم های...

محمود نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:امسال ۱۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات مدارس توسط سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور برای تجهیز مدارس باشت به انواع سیستم های سرمایشی،گرمایشی، رایانه و صندلی و دیگر تجهیزات آموزشی هزینه شده است.

وی ابراز داشت:۳۰ میلیارد ریال نیز برای تکمیل طرح های آموزشی با تلاش نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت هزینه شده است.

وی با یادآوری در دست احداث بودن چهار طرح آموزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد در باشت تصریح کرد: همه این طرح ها تا پایان سال جاری بهره برداری خواهد شد.

نظری همچنین از اهدای یک میلیارد ریال اعتبار از طرف خیر نیکوکار باشتی برای ساخت مجتمع تجاری آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

وی گفت: این طرح در قالب هشت واحد تجاری و چهار سوئیت ساخته می شود.

نظری بیان کرد:چهار هزار و ۲۰۰ دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف این شهرستان در سال تحصیلی جدید به مدرسه می روند که نسبت به پارسال ۲۰۰ نفر افزایش یافته است.

وی عنوان کرد:۱۲۵ باب مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی مهر ماه امسال پذیرای دانش آموزان شهری و روستایی شهرستان است.

وی با اشاره به فعالیت پنج کمیته پروژه مهربیان کرد: کار ثبت نام بیشتر دانش آموزان و ابلاغ محل خدمت فرهنگیان در شهرستان انجام شده است.

مدیرآموزش و پرورش باشت از برنامه ریزی برای آسفالت محوطه چند مدرسه تا اول مهر امسال با همکاری شهرداری این شهر خبر داد.

نظری کسب رتبه دوم و هفتم مسابقات قرآنی در کشور، دستیابی به رتبه نخست علوم آزمایشگاه شهرستان در استان،کسب رتبه اول الگوی برتر تدریس کهگیلویه و بویراحمد در بخش سبک زندگی سالم از سوی فرهنگی باشتی و چندین رتبه سه رقمی و چهار رقمی در آزمون کنکور سراسری را از موفقیت های دانش آموزان و فرهنگیان باشت در چند ماه گذشته عنوان کرد.

شهرستان باشت در ۱۱۰کیلومتری یاسوج، ۲۲ هزار نفر جمعیت دارد.

۸۱۴۳/۱۶۶۲