مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان روز شنبه در آیین انعقاد این تفاهم نامه گفت: این تعداد شامل ۱۲۲ دانش آموزنیازمند و یتیم سیریک و ۲۵۳ دانش آموز جاسک است.موسی دادی زاده سرخایی افزود: این تفاهم نا...

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان روز شنبه در آیین انعقاد این تفاهم نامه گفت: این تعداد شامل ۱۲۲ دانش آموزنیازمند و یتیم سیریک و ۲۵۳ دانش آموز جاسک است.
موسی دادی زاده سرخایی افزود: این تفاهم نامه در راستای توسعه عدالت اجتماعی و ارتقای سطح کمی و کیفی تعلیم و تربیت دانش آموزان فقیر و یتیم شرق هرمزگان منعقد شده است.
وی بیان داشت: جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل، مشارکت در تامین نوشت افزار، سمعک و عینک، تشویق دانش آموزان تلاشگر و موفق در حوزه‌های مختلف آموزشی، قرآنی، مهارتی، فرهنگی، هنری و ورزشی، ارائه خدمات مشاوره به دانش آموزان، ارائه کمک‌های مالی و رفاهی به صورت ماهانه، رسیدگی به مشکلات درمانی و پیگیری مسائل رفاهی و آموزشی تا مقطع  دانشگاهی از مهم‌ترین تعهدات این موسسه خیریه در قبال دانش آموزان تحت پوشش خود است.
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان اظهارداشت: توسعه زمینه های مشارکت، یاری و همدلی و همچنین بهره مندی از ظرفیت و منافع مادی و معنوی این موسسه در راستای ارتقای بنیه علمی و تربیتی دانش آموزان تحت پوشش از دیگر اهداف این تفاهم نامه می‌باشد.
در سال تحصیلی جدید (۹۹-۱۴۰۰) حدود ۳۴۰ هزار دانش آموز در هرمزگان تحت آموزش حضوری و غیرحضوری قرار می‌گیرند.