به گزارش ایرنا، مهدی یحیایی روز شنبه به رسانه ها افزود: طی این بازرسی های انجام شده ۶۹۲ فقره پرونده تخلف کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه آرد ، و عدم رعایت ساعات کاری، به ارزش ریالی بالغ بر ۲...

به گزارش ایرنا، مهدی یحیایی روز شنبه به رسانه ها افزود: طی این بازرسی های انجام شده ۶۹۲ فقره پرونده تخلف کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه آرد ، و عدم رعایت ساعات کاری، به ارزش ریالی بالغ بر ۲ میلیارد ریال تشکیل و جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل ۶۹۲ پرونده تخلف در نانوایی های استان سمنان خبر داد.

وی افزود : با هدف نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی در استان در سال ۹۹ ، حدود ۱۳۷۰۰ مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان سمنان انجام شد.

وی تصریح کرد: در این بازرسی ها که توسط بازرسان و کارشناسان واحد آرد و نان این سازمان و با همکاری دستگاه های زیربط از قبیل تعزیرات ، اتاق اصناف و علوم پزشکی استان انجام شد با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نکنند و نان های بی کیفیت به مردم عرضه کنند به شدت برخورد می شود.

 مهدی یحیایی خاطر نشان کرد هم استانیهای عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، موارد را از طریق سامانه تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش دهند.

۸۰۷ واحد نانوایی یارانه پز و آزادپز در استان سمنان وجود دارد.