علی کمالی زاده عصر شنبه در مراسم بهره برداری از ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید در کرج افزود:  ۵۴ دستگاه اتوبوس جدید طی ۲ سال گذشته برای کرج خریداری شده که تلاش ها بر تحقق تعهد امسال معطوف شده است...

 علی کمالی زاده عصر شنبه در مراسم بهره برداری از ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید در کرج افزود:  ۵۴ دستگاه اتوبوس جدید طی ۲ سال گذشته برای کرج خریداری شده که تلاش ها بر تحقق تعهد امسال معطوف شده است.

وی  افزود: با توجه به ساخت قطعات اتوبوس ها در ایران، هزینه های تعمیر و نگهداری این وسایل نقلیه بهتر از گذشته شده است .

 سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در این مراسم از افزایش رضایت ۳۰ درصدی شهروندان در حوزه های ترافیک شهری و حمل و نقل خبر داد.

وی افزود: رفع برخی از گره های ترافیکی، افزایش سرعت در روان سازی ترافیک، اصلاح نقاط حادثه‌خیز و تکمیل علائم و تابلوهای مورد نیاز شهر از جمله اقداماتی است که مجموعه مدیریت شهری آن را انجام داده و موجبات رضایتمندی شهروندان در این زمینه ها فراهم شده است.

محمدیان گفت: توسعه تجهیزات راهنمایی رانندگی کمک شایانی به اجرای ماموریت های پلیس راهور در جهت خدمت رسانی به شهروندان کرده است.

 ابوالفضل فانی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز نیز ضمن قدردانی از مجموعه مدیریت شهری کرج به منظور توسعه ناوگان اتوبوسرانی، اظهار داشت: اتوبوس های جدید به گونه ای طراحی شده که جانبازان و معلولین نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: با پیگیری های شورای پنجم و شهردار کرج همچنین تاکیدات استاندار البرز به زودی شاهد بهره برداری از یک ایستگاه مترو هم هستیم که این اقدامات با هدف توسعه خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی انجام شده است.