علی فرهمندپور شنبه شب به رسانه‌های دزفول اعلام کرد: تجهیزات بیمارستان تامین اجتماعی دزفول در قالب ۵۲ کامیون آماده بارگیری است که هشت کامیون از آن‌ها فردا به دزفول منتقل و در بیمارستان مستقر م...

علی فرهمندپور شنبه شب به رسانه‌های دزفول اعلام کرد: تجهیزات بیمارستان تامین اجتماعی دزفول در قالب ۵۲ کامیون آماده بارگیری است که هشت کامیون از آن‌ها فردا به دزفول منتقل و در بیمارستان مستقر می‌شوند.

به گزارش ایرنا حدود ۳۰۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در شهرستان دزفول وجود دارد که وجود ۲ کلینیک تامین اجتماعی در این شهرستان پاسخگوی بیماران نیست.

ساختمان بیمارستان تامین اجتماعی دزفول تکمیل است ولی برای راه اندازی نیازمند تامین زیرساخت‌ها، تجهیزات و جذب نیروی انسانی است.

فرهمندپور همچنین درخصوص آخرین وضعیت کرونا در شهرستان دزفول گفت: طبق نمودارهایی که امروز در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا بررسی شد شهرستان دزفول رتبه نخست را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماسک زدن در استان خوزستان کسب کرده است.

وی افزود: این نتایج نشان از رفتار درست مردم در برابر کرونا است که تقاضا می‌شود تا شکست کامل کرونا این روند همچنان ادامه یابد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول درخصوص آیین‌های عزاداری در این شهرستان گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی هیات‌هایی که تمایل به دسته‌گردانی دارند می‌توانند در محوطه اطراف هیات خود مشغول عزاداری شوند در غیر اینصورت در حالت سکون و در محل اصلی هیات می‌توانند عزاداری کنند.

وی افزود: روضه‌های خانگی را نیز درصورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، ضدعفونی سطوح و مکان مراسم و در صورت امکان در فضای باز می‌توان برگزار کرد.

فرهمندپور از مردم دعوت کرد هزینه نذورات خود را به موکب‌ها بدهند تا نسبت به پخت غذا با رعایت پروتکل‌ها اقدام شود.