امروز گلیچ عجیبی توسط چند بازی‌باز در بازی GTA Online پیدا شد. این گلیچ باعث می‌شود که افراد از داخل آپارتمان‌های خود به بیرون پرتاب شوند. همچنین ویدئویی هم در این خصوص منتشر ش...

امروز گلیچ عجیبی توسط چند بازی‌باز در بازی GTA Online پیدا شد. این گلیچ باعث می‌شود که افراد از داخل آپارتمان‌های خود به بیرون پرتاب شوند. همچنین ویدئویی هم در این خصوص منتشر شده است که می‌تواند برای هواداران جالب توجه باشد.

این گلیچ تا به حال توسط چند تا از بازی‌بازان GTA Online به ثبت رسیده است. افراد از تیم سازنده تقاضای رفع این مشکل به همراه برخی دیگر از ایرادات را دارند و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد. می‌دانیم که شرکت سازنده تا کنون به برطرف‌سازی مشکلات زیادی در این بازی پرداخته است و حال منتظر واکنش اعضای آن هستیم. برخی از بازی‌بازان پس از این که در این بازی از خواب بیدار می‌شوند، تمایل دارند تا به بیرون بروند؛ غافل از این که این گلیچ کار خود را می‌کند و آن‌ها ناگهان به پایین پرتاب می‌شوند. عده‌ای از بازی‌‌بازان می‌گویند که این مشکل باعث گیر افتادن آن‌ها می‌شود و اصلا نمی‌توانند از خانه‌ی خود به بیرون بروند.

شرکت راکستار (Rockstar) همچنان به اضافه کردن محتویات به بازی GTA Online می‌پردازد. چند روز قبل هم مسابقات جذابی به این اثر اضافه شد که بازی‌بازان می‌توانند در آن‌ها حضور پیدا کرده و به مقام قهرمانی برسند. چند آیتم جدید نیز در بازی مشاهده می‌شود و علاوه‌بر آن، افراد قادر هستند تا از اماکن جدیدی سرقت کنند. با وجود این ماموریت‌ها، مطمئنا این بازی هنوز هم جذابیت خاص خود را حفظ کرده است.

بازی GTA Online در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی این بازی شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک به دست طرفداران خواهد رسید. به محض انتشار اخبار بیشتر در خصوص GTA Online، آن‌ها را به اطلاع شما دوستان خواهیم رساند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P