ساعاتی پیش رویداد الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برگزار شد و ما شاهد بازگشت عناوینی مانند Battlefield ،Grid و بازسازی Dead Space بودیم، اما از ب...

ساعاتی پیش رویداد الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برگزار شد و ما شاهد بازگشت عناوینی مانند Battlefield ،Grid و بازسازی Dead Space بودیم، اما از بازی Dragon Age 4 چه خبر؟ گویا زمان شروع تبلیغات این اثر فرا نرسیده است.

دو هفته‌ی پیش استودیوی بایوویر (BioWare) با انتشار پستی در حساب توییتر خود، اعلام کرد که این استودیو برنامه‌ای برای نمایش بازی‌های خود از جمله Mass Effect بعدی و Dragon Age 4 در رویداد EA Play Live ندارد:

ما برای خلق  بازی‌های Dragon Age و Mass Effect بعدی سخت تلاش می‌کنیم و امسال خبرهای هیجان‌انگیزی هم در رابطه با بازی SWTOR (بخوانید Star Wars: The Old Republic) خواهیم داشت. از آنجا که ما در رویداد EA Play Live نمایشی ارائه نخواهیم کرد، پخش زنده‌ی SWTOR ما را که امروز راس ساعت ۱۲ برگزار می‌شود، از دست ندهید تا از آنچه در راه است، مطلع گردید.

بر اساس گزارش‌های برخی منابع داخلی معتبر، بازی فانتزی نقش‌آفرینی Dragon Age 4 برای عرضه در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است. با توجه به اطلاعات منابع داخلی متعدد و صحبت‌های جدید جف گراب (Jeff Grubb) از وبسایت گیمزبیت (GamesBeat)، شرکت الکترونیک آرتس قصد دارد در سال ۲۰۲۲ کمپین تبلیغاتی بازی را آغاز کند و جزئیات زیادی را به اشتراک بگذارد. لازم به ذکر است که نگران نباشید، این عنوان به طور تمام و کمال یک بازی داستانی خواهد بود و خبری از رویکرد سرویس محور نیست.

ساخت نسخه‌ی جدید Dragon Age از سال ۲۰۱۵ آغاز گردید. با این حال، اثر مذکور در سال ۲۰۱۷ ریبوت شد و به دنبال آن مایک لیدلاو (Mike Laidlaw)، کارگردان خلاق این اثر، از پروژه‌ کناره‌گیری کرد. این بازی در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی معرفی شد.

با وجود این که مدت زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی فاصله داریم، اما استودیوی بایوویر وارد سکوت خبری مطلق نشده و هر از چند گاهی طرح هنری جدیدی را به اشتراک گذاشته است. شما می‌توانید از اینجا آخرین طرح هنری منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.