خبرورزشی - قرار داد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس یکی از عجیب ترین قرارداد های فوتبالی تاریخ کشورمان است . این مربی بلژیکی پس از مدتی کوتاه هدایت تیم ملی قراردادش را فسخ...

خبرورزشی -

قرار داد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس یکی از عجیب ترین قرارداد های فوتبالی تاریخ کشورمان است . این مربی بلژیکی پس از مدتی کوتاه هدایت تیم ملی قراردادش را فسخ و به فیفا شکایت کرد تا فیفا فدراسیون ایران را محکوم به پرداخت ۶ میلیون یورو کند.

البته با شکایت ایران به این حکم فعلا پرونده در دادگاه بین المللی ورزش (CAS) است.

پرونده ویلموتس آنقدر سر و صدا کرد که مجلس شورای اسلامی نیز وارد گود شد.  مجلس با بررسی‌های لازم و گزارش های مکتوب دیگر نهادهای نظارتی و امنیتی، یک گزارش جامع و کامل تهیه و این گزارش را به قوه قضاییه ارسال کرد تا علاوه بر رسیدگی به تخلفات این پرونده، با خاطیان این قرارداد برخورد قضایی صورت گیرد.

محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تایید این خبر به خبرورزشی گفت : مجلس کار خودش را کرد و گزارش کامل و جامع را به قوه قضاییه ارسال کردیم تا با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد. مردم توقع دارند تا این موضوع مهم به سرانجام برسد چراکه استخدام و قرارداد یک مربی مثل ویلموتس، ما را به یاد عهد نامه ترکمنچای زمان قاجار انداخت و باعث تعجب بود که این مربی را به فوتبال ایران تحمیل کردند.