منبع داخلی مشهور شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft)، جاناتان (j0nathan)، اخیراََ در مورد آینده سری Assassin’s Creed اطلاعاتی را منتشر کرده است که مطمئناََ قابل توجه طرفدا...

منبع داخلی مشهور شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft)، جاناتان (j0nathan)، اخیراََ در مورد آینده سری Assassin’s Creed اطلاعاتی را منتشر کرده است که مطمئناََ قابل توجه طرفداران این سری خواهد بود.

او قبلاََ نیز در مورد پروژه‌های مختلف در دست ساخت از سری Assassin’s Creed صحبت کرده بود، اما حالا جزئیات بیشتری را فاش کرده است:

  • تا چند ماه پیش پروژه‌ای با نام Richard The Lionheart در یوبی‌سافت مراحل ساخت را طی می‌کرد. به طور دقیق استودیوی سازنده مشخص نیست، اما به احتمال زیاد این وظیفه به یوبی‌سافت سوفیا (Ubisoft Sofia) محول شده بود.
  • پروژه دیگری با نام Meteor در یوبی‌سافت توسعه می‌یابد که احتمالاََ محتوای اضافه سوم Valhalla باشد.
  • هنوز به طور واضح مشخص نیست که آیا پروژه Richard در حالت تعلیق rرار دارد و یا این که یوبی‌سافت آن را به طور کامل ترک کرده است، زیرا مدتی پیش بخش عظیمی از تیم توسعه این پروژه به Meteor منتقل شدند تا بر روی محتوای اضافه سوم Valhalla کار کنند. جزئیات بیشتری در دست نیست.
  • بسته‌الحاقی The Siege of Paris در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد، اما تا ژانویه ۲۰۲۲ منتظر Mateor، سومین بسته‌الحاقی Valhalla، نباشید. لازم به ذکر است که یوبی‌سافت همیشه در برنامه‌های خود از دو بسته‌الحاقی داستانی برای Valhalla نام برده و حتی سومین محتوای اضافه تایید نشده است.
  • پروژه Mateor به دو دلیل وارد فاز توسعه شد: ۱- بازخورد عالی مخاطبین از Valhalla و ادامه هایپ پیرامون اساطیر وایکینگ ۲- شیوع ویروس کرونا بر روی پروژه‌های یوبی‌سافت که شامل Far Cry 6 نیز می‌شود تاثیر شدیدی گذاشته است و به نظر می‌رسد که توسعه محتوای‌اضافه رویه‌ای منطقی‌تر باشد تا این که بازی کاملی را به برنامه‌های خود که همین حالا هم عقب افتاده‌اند اضافه کنند.
  • همان‌طور که انتظار می‌رفت، در سال ۲۰۲۱ هیچ بازی جدیدی از سری Assassin’s Creed عرضه نخواهد شد. بازی جدید از این سری ممکن است تا آخر ۲۰۲۲ عرضه شود، اما این بازه نیز چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.
  • پروژه Richard The Lionheart اگر لغو نشده باشد، بازی کاملاََ متفاوتی نسبت به Origins ،Valhalla و Odyssey است. این بازی اثری مانند Uncharted با رویکردی تقریباََ خطی طراحی شده است. به شکلی که هر مرحله از بازی تقریباََ یک دنیای‌باز مجزا را به مخاطب ارائه می‌دهد. یوبی‌سافت قصد دارد با این پروژه از فرمول نقش‌آفرینی فاصله بگیرد.
  • همچنین بخش‌هایی از پروژه Richard the Lionheart در بازه زمانی سومین جنگ‌ صلیبی (بازه ۱۱۸۹ تا ۱۱۹۲) روایت می‌شد. بازی قصد داشت داستان ریچارد را از انگلستان روایت کند، البته بازی‌باز کنترل او را در دست نمی‌گرفت، بلکه در نقش محافظ او قرار می‌گرفت.
  • پروژه Richard the Lionheart قصد داشت دو سناریو مجزا را که در نهایت به یکدیگر می‌رسند دنبال کند: یک سناریو شامل شخصیت مونث و دیگری شامل شخصیتی مذکر می‌شد.