این مراسم با موضوع نحوه برگزاری عزاداری امام حسین(ع) در صحن مصلی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با دعوت از ۵۰۰ خادم هیات های مذهبی شهرستان ری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار...

این مراسم با موضوع نحوه برگزاری عزاداری امام حسین(ع) در صحن مصلی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با دعوت از ۵۰۰ خادم هیات های مذهبی شهرستان ری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری  در این نشست گفت: سخنان مقام معظم رهبری در این باره فصل الخطاب است.

مهدی مجیدی افزود: شایسته است سازمان تبلیغات اسلامی را در رعایت پروتکل های بهداشتی کمک کنیم تا مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان هرچه باشکوه تر برگزار شود.

این مسئول با تاکید بر استفاده از ظرفیت مدارس و اماکن ورزشی در برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع ) خاطرنشان کرد: همه باید در کنار هم قرار بگیریم تا عزاداری ماه محرم را به خوبی برگزار کنیم.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، شهرری به دلیل قرار گرفتن حرم حضرت عبدالعظیم(ع) کربلای ایران و قبله تهران خوانده می شود.