کیرستن دانست گفته که دوست دارد تا نقش مری جین واتسون را در دنیای سینمایی بازی کند. کیرستن دان...

کیرستن دانست گفته که دوست دارد تا نقش مری جین واتسون را در دنیای سینمایی بازی کند.

کیرستن دانست (Kirsten Dunst) در جدیدترین اظهارات خود گفته است که خوشحال خواهد شد تا در فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول، بار دیگر نقش مری جین واتسون را بازی کند.

او برای اولین نقش مری جین واتسون را در فیلم مرد عنکبوتی (Spider-Man) در سال 2002 میلادی بازی کرده است. کارگردانی این فیلم سم ریمی (Sam Raimi) در دست داشته است. او برای آخرین بار نیز این نقش را در فیلم مرد عنکبوتی 3 در سال 2007 میلادی ایفا کرده است.

با توجه به مسائل مربوط به مولتی ورس در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، هر گونه احتمالی وجود دارد. از همین رو، کیرستن دانست در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشته که خوشحال خواهد شد تا بار دیگر نقش ام جی را بازی کند.

کیرستن دانست در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد تا بار دیگر و در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول، نقش ام جی را بازی کند، گفته است:

البته که دوست دارم. چندین مرتبه در مورد این موضوع از من سوال شده است. این نقش، بخش عظیمی از کارنامه هنری و زندگی من بوده است.

مسائل مربوط به مولتی ورس که در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، معرفی شدند، در فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) بیشتر مورد بررسی قرار خواهند گرفت و همین، فرصت بسیار مناسبی برای حضور دوباره کیرستن دانست در نقش ام جی خواهد بود.

با توجه به مسئله مولتی ورس و نحوه عملکرد آن در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، می‌توان گفت که احتمال بازگشت شخصیت گوئن استیسی با بازی اما استون (Emma Stone) نیز وجود دارد.

در هر صورت، در فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی، احتمال بازگشت دوباره کاراکترهای قبلی دنیای مرد عنکبوتی وجود دارد و ظاهرا، کیرستن دانست مایل و خواهان ایفای دوباره نقش ام جی در فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی است.

منبع: اسکرین رنت