برادران روسو به تازگی در گفتگویی فاش کردند که در ایده‌پردازی‌های اولیه، کوین فایگی خواستار سرنوشت متفاوتی برای اعضای اصلی گروه انتقام‌جویان بوده است. جو روسو (Joe Russo) درباره‌ی این موضوع گفت: کوین...

برادران روسو به تازگی در گفتگویی فاش کردند که در ایده‌پردازی‌های اولیه، کوین فایگی خواستار سرنوشت متفاوتی برای اعضای اصلی گروه انتقام‌جویان بوده است.

جو روسو (Joe Russo) درباره‌ی این موضوع گفت:

کوین در برهه‌ای از زمان این ایده را مطرح کرد که تمام اعضای هسته‌ی اولیه‌ی گروه انتقام‌جویان در نهایت کشته شوند. ما فکر می‌کردیم که این ایده بیش از حد خشن است و تماشاگران قابلیت هضم آن را نخواهند داشت.

اگر که یک یا دو شخصیت در طی اتفاقات فیلم فداکاری کنند و در نهایت قربانی شوند، باعث می‌شود که فیلم برای لحظاتی از فضای اکشن فاصله بگیرد و بار احساسی آن افزایش پیدا کند. سپس می‌توانستیم به روایت داستان ادامه دهیم و بعد باز هم به لحظاتی برسیم که بار احساسی فیلم بر اکشن غلبه کند.

کوین این ایده را دشت که درست مثل فیلم داستان اسباب‌بازی 3، شخصیت‌ها برای نجات جهان باید به درون آتش بپرند. در حالی که ما معتقد بودیم برای داستان‌سرایی در فیلمی با چنین مقیاس بزگی، نیاز داریم گام به گام جلو رویم و بنابرین مطمئن نبودیم که با این دید آیا ایده‌ی او به لحاظ عملی قابل پیاده‌سازی است یا خیر.

تبلیغات

البته آنتونی روسو (Anthony Russo) در ادامه اشاره کرد که این صحبت‌ها برای مراحل اولیه‌ی شروع تولید فیلم و در ایده‌پردازی‌های اولیه بوده و ایده‌ی فایگی نتوانست در نهایت به هیچ‌کدام از پیش‌نویس‌های فیلمنامه راه پیدا کند.

البته آن‌ها کاملاً بر این موضوع واقف بودند که پس از وقایع فیلم جنگ ابدیت بینندگان انتظار حذف هر کدام از شخصیت‌ها را می‌کشیدند و به بیانی، هیچ‌کدام از آن‌ها در منطقه‌ی امن نبودند. در عین حال او می‌گوید که آن‌ها باید برای انتخاب شخصیت یا شخصیت‌هایی که برای نجات جهان در فیلم جان خود را فدا می‌کردند، دقت زیادی به خرج می‌دادند.

لازم به ذکر است که آثار بعدی سری فیلم‌های انتقام‌جویان، Avengers: The Kang Dynasty (انتقام‌جویان: سلسله‌ی کانگ) و Avengers: Secret Wars (انتقام‌جویان: جنگ‌های سری) نام دارند و به ترتیب در 2 ماه مه سال 2025 (12 اردیبهشت 1404) و 7 نوامبر 2025 (16 آبان 1404) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهند رفت.

منبع: ign