فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ️کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان از یکم تا پنجم دیماه امسال در بندرعباس برگزارمی‌شود.سردار اباذر سالاری شامگاه یکشنبه درنشست کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان افزود: در این کنگره از مقام شامخ شهدای شیعه واهل سنت در دوران دفاع مقدس، شهدای زن، شهدای دریا، شهدای مدافع...

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ️کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان از یکم تا پنجم دیماه امسال در بندرعباس برگزارمی‌شود.
سردار اباذر سالاری شامگاه یکشنبه درنشست کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان افزود: در این کنگره از مقام شامخ شهدای شیعه واهل سنت در دوران دفاع مقدس، شهدای زن، شهدای دریا، شهدای مدافع حرم و شهدای ایرباس که سند بین المللی مظلومیت مردم ایران و هرمزگان و جنایت آمریکاست، تجلیل می شود.
وی بااشاره به اینکه این کنگره آغازی برای اجرای طرح‌های محرومیت زدایی خواهدبود، گفت: باید ۱۵۰۰ پروژه به نیت ۱۵۰۰شهید ایجاد کنیم و امکانات لازم جهت ازدواج ‌۱۵۰۰ زوج و ده ها برنامه فراهم شود.
فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: آماده‌سازی مکان کنگره نیز نیازمند یک توجه ویژه است که معاونت عمرانی استانداری هرمزگان و شهردار بندرعباس همکاری لازم را انجام‌داده‌اند و امیدواریم تا ۱۵آذرماه آماده شود.
سالاری گفت: ️نمایشگاهی نیز در حاشیه کنگره شهدا برپا می شود که سیر تاریخ ایران از انقلاب تاکنون را مورد بررسی قرار خواهدداد.
وی یادآورشد: مراسم پایانی کنگره ملی شهدا با حضور مسوولان کشوری و لشکری برگزار خواهدشد.
فرمانده سپاه هرمزگان اذعان داشت: برای اجرای کنگره ۱۵۰۰ شهید در استان، از همه نهادها، ادارات و سازمان‌ها انتظار می رود صمن همکاری از تمامی ظرفیت خود جهت آگاه‌سازی مردم نسبت به این کنگره استفاده کنند.

در پاپایان این نشست از لوگوی کنگره ملی شهدای هرمزگان رونمایی شد.