مهدی مشایخی روز شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا در شهرستان میانه اعلام کرد: از فردا تمامی مشاغل گروه های ۲ و ۳ و ۴ شهرستان به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند شد و پس از دو هفته با اعمال نظر استان م...

مهدی مشایخی روز شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا در شهرستان میانه اعلام کرد: از فردا تمامی مشاغل گروه های ۲ و ۳ و ۴ شهرستان به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند شد و پس از دو هفته با اعمال نظر استان مبنی بر بهبود وضعیت شهرستان اعمال نظر می شود.

وی از پلیس راه خواست تا تمامی خودروهای سواری با پلاک های غیر بومی ورودی به شهرستان را اعمال قانون و از ورود آنها جلوگیری کند.

مشایخی تاکید کرد: ادارات خدمات رسان از مراجعه به درب منازل جهت کنتورنویسی تا ۲ هفته خودداری کرده و جایگاههای سوخت نیز نسبت به رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی اقدام لازم را اعمال کرده و نظارتها بر جایگاهها افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بر محدودیت برگزاری مراسم تشییع و تدفین با حضور بیش از ۱۵ نفر و لزوم چاپ اعلامیه های ترحیم بدون قید زمان تاکید کرد.

وی در ادامه از دستگاههای اجرایی خواست تا از پیمانکاران بخواهند تمامی شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کرده و شهرداری نیز به ازدیاد سد معبر در هسته مرکزی رسیدگی کند.

مشایخی به برگزاری جلسات ضروری ادارات با حضور حداکثر ۱۵ نفر و ممنوعیت برگزاری نماز جماعت و نماز جمعه در مساجد و امامزاده ها تاکید کرد . 

امروز بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا وضعیت کرونا در شهرستان های شبستر، هشترود و میانه قرمز شده است.