رضاییان در گفت‌وگویی در مورد شرایطش در تیم فوتبال سپاهان، اظهار داشت: امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشیم و با ارائه فوتبال خوب و زیبا دل هواداران سپاهان را شاد کنیم....

رضاییان در گفت‌وگویی در مورد شرایطش در تیم فوتبال سپاهان، اظهار داشت: امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشیم و با ارائه فوتبال خوب و زیبا دل هواداران سپاهان را شاد کنیم. قول من به هواداران سپاهان این است که بهترین عملکردمان را داشته باشیم. سعی ما ارائه بازی خوب و کسب نتیجه برای رضایت هواداران است.

وی افزود:‌ عقیده و هدف اصلی من این است که به نحوی فوتبال بازی کنیم که هواداران لذت ببرند و امتیاز بگیریم. این واقعا لذت بخش است.

مدافع جدید سپاهان در مورد دلایلش برای پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: دوست داشتم به تیمی بروم که بتوانم فوتبالم را نشان دهم و خوب بازی کنیم. همه هواداران ایرانی می دانند که من زمانی به تیمی می‌روم دوست دارم خوب فوتبال بازی کنم و عملکرد مناسبی داشته باشم. سپاهان تیم بزرگی است و زمانی که می خواستم این تیم را انتخاب کنم با مربی تیم صحبت کردم. این برای من ارزشمند بود که مربی بزرگی مثل مورایس با من ارتباط گرفت و با هم صحبت کردیم. من دیدم که او و باشگاه چه اهداف بزرگی دارند.

رضاییان در بخش دیگری از صحبت‌هایش تاکید کرد: دوست داشتم که با یک مربی بزرگ کار کنم همیشه گفته‌ام فقط به فکر صحبت کردن نباشیم. بیاییم با فوتبالمان و تمرینمان نشان دهیم که تعهد داریم. صحبت کردن، حاشیه درست کردن، پست اینستاگرام گذاشتن و قلب گذاشتن در صفحه مجازی فایده ای ندارد وقتی در زمین خوب کار نکنید. در زمین خوب کار کردن بهتر از همه این حاشیه‌ها است.

وی تاکید کرد: خودم به عنوان فوتبالیست تلاش می‌کنم در زمین بهترین عملکردم را داشته باشم. وقتی اینگونه کار کنید همه هواداران راضی می‌شوند. این بالاترین تعهد من است.