محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جزئیات جلسه عص...

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز (یکشنبه 12 مرداد) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در جلسه امروز با حضور اصلانی معاون اجرایی رئیس قوه مقننه موضوعات مربوط به دخل و خرج مجلس و همچنین مشکلات پیش آمده در پروژه سوهانک مورد رسیدگی و ارزیابی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه براساس مفاد آیین نامه داخلی مجلس مسئولیت رسیدگی به مسائل مالی قوه مقننه برعهده کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات است، افزود: در این جلسه مقرر شد کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس ضمن رسیدگی به مسائل مالی و ایجاد شفاف‌سازی نسبت به برخی مشکلات پیش آمده در ادوار مختلف مجلس، گزارش دقیق‌تری در این مورد به اعضای کمیسیون ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه اضافه کرد:کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس همچنین مکلف شد تا مسائل بوجود آمده پیرامون پروژه سوهانک را بررسی و گزارشی را به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کند تا بتوانیم همراه با گزارش مالی مجلس که شهریور ماه هر سال در جلسه علنی پارلمان قرائت می شود به نمایندگان ارائه کنیم.

انتهای پیام/