به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدهادی ساروی روز گذشته در مرحله مقدماتی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 4 آرتور سارگسیان قهرمان زیر 23 سال اروپا از روسیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر یک گئورگی ملیا از گرجستان را از پیش رو برداشت و به...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدهادی ساروی روز گذشته در مرحله مقدماتی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 4 آرتور سارگسیان قهرمان زیر 23 سال اروپا از روسیه را مغلوب کرد.

وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر یک گئورگی ملیا از گرجستان را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله مقابل نیکولوز کاخلاشویلی دارنده مدال نقره اروپا از ایتالیا با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی فینال شد.

حریف ساروی در دیدار پایانی الکس زوکه از مجارستان بود که این کشتی‌گیر هم با نتیجه 3 بر یک مغلوب انگیزه بالا و آمادگی ملی‌پوش ایران شد.

محمدهادی ساروی هشت هفته قبل در توکیو تنها یک شکست را مقابل الکسانیان روس تجربه کرد و به مدال برنز المپیک رسید.

پیش از ساروی و شب گذشته محمدعلی گرایی در 77 کیلوگرم و پژمان پشتام در 82 کیلوگرم تیم ملی فرنگی ایران را صاحب مدال برنز جهان کرده بودند.

امروز نیز میثم دلخانی و محمدرضا گرایی به فینال اوزان 63 و 67 کیلوگرم رسیدند.

علی اکبر یوسفی دومین فینالیست امشب ایران خواهد بود که دقایقی دیگر در فینال سنگین وزن با زورابی گدخوری دارنده مدال برنز اروپا از روسیه کشتی خواهد گرفت.

انتهای پیام/