پس از اینکه «میشو کریستیچوویچ» با مخالفت خانواده‌اش برای بازگشت به ایران مواجه شد و روز گذشته (سه‌شنبه) این را به صورت رسمی و کتبی به باشگاه شاهین اعلام کرد؛ مسوولان این باشگاه بوشهری تصمیم گ...

پس از اینکه «میشو کریستیچوویچ» با مخالفت خانواده‌اش برای بازگشت به ایران مواجه شد و روز گذشته (سه‌شنبه) این را به صورت رسمی و کتبی به باشگاه شاهین اعلام کرد؛ مسوولان این باشگاه بوشهری تصمیم گرفتند تا «مهرداد کریمیان» را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کنند.

کریمیان از ابتدای فصل به عنوان دستیار «عبدالله ویسی» در تیم حضور داشت و پس از برکناری این سرمربی، چند هفته هدایت شاهین را به عهده گرفت اما با حضور میشو مجددا به عنوان کمک مربی فعالیتش را ادامه داد و حالا برای دومین بار در این فصل نفر اول کادر فنی شد.

کریمیان در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان نیز هدایت شاهین را به عهده داشت و حالا تا پایان فصل بار دیگر سرمربی تیم شده و باید شاهین را در لیگ نگه دارد. «دارکو دراژیچ» کروات هم او را به عنوان کمک مربی یاری خواهد کرد. باید دید کریمیان می‌تواند به مسیر خوب تیم با میشو ادامه دهد یا خیر. سرمربی که توانست شاهین را قعر جدول جدا کند و شانس خوبی به این تیم برای بقا بدهد.

شاهین در حال حاضر با ۱۷ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد. این تیم باید روز شنبه هفته آینده در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف پرسپولیس برود. دیدار رفت این ۲ تیم با برتری پنج بر صفر به سود سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید که کریمیان در آن دیدار نیز سرمربی شاهین بود.