رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
کرونا در خراسان جنوبی همچنان جان می گیرد/ فوت ۱۲۵ بیمار
دهقانی فیروزآبادی با اشاره به بستری بودن ۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان، گفت: تعداد جانباختگان بیماری کرونا در خراسان جنوبی با ثبت ۲ مورد جدید در ۲۴ساعت گذشته به ۱۲۵ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاریشبستان از بیرجند، «محمددهقانیفیروزآبادی» ظهر امروز (۲۵ مرداد) در گفتگو با رسانه های گروهی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۵بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، اظهار کرد: از بیماران بستری تست کرونا برای ۵۰ نفر مثبت شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: ۱۵ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان های استان بستری هستند که حال 6 نفر از بیماران وخیم گزارش شده است.

وی افزود: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد جدید فوتی داشتیم که کل آمار فوتی کرونا در استان به ۱۲۵ مورد افزایش یافته است.

دهقانی فیروزآبادی با اشاره به اینکه طبق آخرین اطلاعیه وزارت بهداشت و درمان، شهر‌ستان های بیرجند و نهبندان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، ادامه داد: همچنین شهرستان های طبس، قاین، فردوس، سربیشه، بشرویه، زیرکوه، درمیان و سرایان در وضعیت نارنجی و شهرستان‌ خوسف در وضعیت زرد قرار دارند.

پایان پیام/375

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

|