لحظاتی پیش کاور رسمی بازی Battlefield 6 به همراه تعدادی تصویر از گیم‌پلی در سطح فضای مجازی فاش شد. رویداد معرفی Battlefield 6 امروز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت تهران...

لحظاتی پیش کاور رسمی بازی Battlefield 6 به همراه تعدادی تصویر از گیم‌پلی در سطح فضای مجازی فاش شد.

رویداد معرفی Battlefield 6 امروز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد. براساس اطلاعات فاش شده، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قصد دارد بتای عمومی Battlefield 2042 را در پایان ماه ژوئن در دسترس قرار دهد. در واقع این نسخه‌ی جدید ۱۰۰ سال پس از وقایع نسخه‌ی اول مجموعه‌ی Battlefield که Battlefield 1942 نام دارد، دنبال می‌شود.

نسخه‌ی جدید Battlefield شامل بزرگ‌ترین نقشه در تاریخ این سری خواهد بود که در آن حالت ۶۴ در برابر ۶۴ بازی‌باز وجود دارد. گفته می‌شود Battlefield 2042 شامل یک مکانیزم جدید به نام حرفه‌ای‌ها خواهد بود که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد تا در هر کلاس، یک متخصص با گجت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد داشته باشند. به عنوان مثال، کلاس Medic می‌تواند با پرتاب دارو، هم‌تیمی‌های خود را نجات دهد. همچنین ادعا شده است که نیروها می‌توانند وسایل نقلیه‌ی مختلف مانند ATVها را فرا بخوانند. از دیگر ویژگی‌های این نسخه می‌توان به نقشه‌های بسیار بزرگ نیز اشاره کرد. ظاهراً یکی از نقشه‌های بازی که Shelf نام دارد، در قطب جنوب جریان خواهد داشت.

شما در ابتدای این پست کاور بازی و در ادامه اسکرین شات‌ها (تصاویر گیم‌پلی) فاش شده را مشاهده می‌کنید: