اکبر کارگرجم، بازیکن قدیمی تیم استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره آخرین وضعیت این تیم همچنین شرایط تیم ملی برای آماده شدن جهت حضور در مسابقات جام جهانی اظهارات را مطرح کرد. این فوتبالیست قدیمی درباره آخرین اوضاع استقلال در شش دیدار ابتدایی لیگ برتر گفت: ه...

اکبر کارگرجم، بازیکن قدیمی تیم استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره آخرین وضعیت این تیم همچنین شرایط تیم ملی برای آماده شدن جهت حضور در مسابقات جام جهانی اظهارات را مطرح کرد.

این فوتبالیست قدیمی درباره آخرین اوضاع استقلال در شش دیدار ابتدایی لیگ برتر گفت: همانطور که انتظار می‌رفت کادر فنی اروپایی تیم استقلال با تعهد بالایی در حال انجام کارهایش در این تیم است. شاید در روزهای اول به نظر می‌رسید آنها نتوانند از پس کارها بربیایند اما هفته به هفته که مسابقات استقلال را دیدیم مشخص شد سرمربی این تیم به همراه دیگر نفرات کادر فنی با تمام وجود سعی می‌کنند استقلال بهترین نتایج را بگیرد. این مهمترین اتفاق برای هواداران و پیشکسوتان استقلال است که ببینند تیم محبوبشان روزبه‌روز اوج می‌گیرد و شرایطش بهتر می‌شود.

وی در این باره که چرا استقلال در صدر جدول نیست توضیح داد: طبیعی بود که استقلال شروع قدرتمندانه ای در فصل نداشته باشد. چون هم دیر مربی استخدام کرده و هم فصل بدنسازی‌اش را فشرده تر از بقیه انجام داد. اما در بازی آخر مقابل نساجی کاملاً مشخص شد که استقلال تا چه اندازه شرایطش خوب خودش را به دست آورده و فوتبالی بازی می‌کند که مردم آن را دوست دارند. فقط ای کاش سرمربی استقلال کمی‌زودتر این را متوجه می‌شد. هر چند که او هم مقصر نیست چون خیلی دیر انتخاب شد و تیم را تحویل گرفت.

کاش ساپینتو این موضوع را زودتر متوجه می شد/ یک استقلالی هم در تیم ملی باشد کافیست/ بازی با اروگوئه خطرناک است

پیشکسوت استقلال درباره خط خوردن سه تن از بازیکنان استقلال و به وجود آمدن جو قرمز و آبی در تیم ملی خاطرنشان کرد: گاهی اوقات تعداد بازیکنان استقلال در اردوی تیم ملی از پرسپولیس بیشتر میشود و گاهی تعداد بازیکنان پرسپولیس از استقلال بیشتر است. این مسائل نباید باعث شود ما فراموش کنیم تیم ملی ایران تیم همه مردم کشورمان است. در حال حاضر تیم ملی بیش از هر چیز به این نیاز دارد که بتواند در آرامش و با تمرکز بالا خودش را آماده مسابقات جام جهانی کند. با رنگی کردن تیم ملی و نسبت دادن مسائلی از این دست به کادر فنی فقط انرژی آنها را بیهوده هدر میدهیم تا بخواهند این مسائل را ثابت کنند که اینچنین نیست.

کارگر جم افزود: اگر حتی یک بازیکن از استقلال یا پرسپولیس در اردوی تیم ملی باشد کافیست، فقط مهم این است که همان یک نفر با تمام وجودش به عنوان نماینده این دو باشگاه در تیم ملی خدمت کند. همانطور که گفتم مهمترین چیز این است که تیم ملی در جام جهانی نتیجه خوبی بگیرد. امیدوارم این اتفاق برای فوتبال کشورمان رخ بدهد.

کاش ساپینتو این موضوع را زودتر متوجه می شد/ یک استقلالی هم در تیم ملی باشد کافیست/ بازی با اروگوئه خطرناک است

وی همچنین درباره بازی‌های دوستانه ایران مقابل اروگوئه و سنگال گفت: هر دو تیم قلدر و فیزیکی هستند و بازی با این تیم‌ها از نظر مصدومیت خطرناک است. فقط امیدوارم بازیکنان تیم ملی در این دو مسابقه مصدوم نشوند. وگرنه از نظر تن به تن شدن و رویارویی با دو تیم گردن‌کلفت هر دو بازی خوب است. هرچند که تیم‌های رقیب ایران در گروه مان بیکار ننشسته اند و آنها هم مشغول آماده سازی خودشان هستند.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره شرایط این در بازگشت به لیگ برتر گفت: ما هر چه بگوییم باز هم کادرفنی تیم استقلال بیشتر از ما برای استقلال دل می‌سوزاند. برای این که نتایج این تیم را به نام آن‌ها می‌نویسند. بنابراین بهتر است از استقلال حمایت کنیم و امیدوار باشیم در بازی بعدی مقابل گل گهر با بهترین شرایط به میدان برود. فقط این را می‌توانم بگویم بازی آخر استقلال مقابل نساجی همه ما را امیدوار کرد.