طرفداران و هواداران ابرقهرمانان دنیای مارول بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی Avengers هستند که تا به ال...

طرفداران و هواداران ابرقهرمانان دنیای مارول بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی Avengers هستند که تا به الان با ویدئوها و تصاویر خود توجه افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی را منتشر کرده که برروی رابطه‌ی درجه سختی بازی و جذابیت متمرکز شده‌اند و به نوعی بیان می‌کنند که چالش‌های این بازی متعادل خواهند بود.

سال آینده شاهد یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) خواهیم بود که علاقه‌مندان به کامیک‌های مارول، تا به الان مجذوب آن شده‌اند. رونمایی از بازی Avengers یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) در E3 امسال بود و این رونمایی، برای هواداران این بازی بسیار جذاب واقع شد. تا به الان مشخص شده که این بازی شخصیت‌ها و کاراکترهای شناخته شده‌ای از دنیای مارول را در خود جای داده که هر یک از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند. این شخصیت‌ها از آیتم‌ها و تجهیزات منحصر به فردی برخوردار هستند که هر یک دارای چالش‌ها و مراحل جذابی هستند که بی‌شک توجه افراد زیادی را جلب خواهد کرد. استودیوی سازنده به تازگی اشاره‌ای به چالش‌های بازی کرده و از تعادل میان آن‌ها سخن گفته است

طی مصاحبه‌ای که اخیرا با اسکات آموس (Scott Amos)، رئیس استودیوی کریستال دانمیکس، انجام شده او اطلاعات جالبی از بازی Avengers را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. آموس در این‌باره می‌گوید که بازی Avengers به گونه‌ای طراحی شده است که هم برای کسانی که به دنبال یک سرگرمی و بازی جذاب هستند مناسب باشد و هم برای کسانی که علاقه‌مند به چالش‌های سخت و اتفاقات چالش‌برانگیز هستند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که یک تعادلی میان چالش و دسترسی به اجزای مختلف بازی برقرار شده‌اند. موضوع مذکور به این معناست که در بازی به صورت کلی هم قسمت‌های راحت و جالب و هم بخش‌های سخت و چالشی وجود خواهد داشت.

پس احتمالا شاهد یک عنوان پرطرفدار و بی‌نظیر خواهیم بود که افراد مختلف با علایق و خلقیات متنوعی را به سوی خود خواهند کشاند. اگر جزو افرادی هستید که علاقه‌ی زیادی به چالش‌های زیاد و سخت در بازی ندارید، عنوان Avengers برای شما نیز برنامه‌هایی دارد که از بازی نهایت لذت را ببرید.

Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند. علاقه‌مندان می‌توانند مقاله‌ی مرتبط با این بازی، تحت عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از نشانی قرار گرفته مطالعه کنند.