...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری شبستان، «وحید گلستان» در اختتامیه چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد که در محل تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد گفت: جشنواره فیلم رشد، با اهدا جوایز به  برگزیدگان به پایان نمی رسد و در تمام استان های کشور حضور خواهیم یافت.

 

دبیر فیلم جشنواره رشد با بیان اینکه نگاه  سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی به جشنواره فیلم رشد توسعه محور  است افزود:برای اولین‌بار کارگروه طراحی آموزشی در این جشنواره راه اندازی شد.

 

وی افزود: جشنواره فجر به دنبال این است تا ظرفیت‌های فیلم آموزشی را براساس فرصت‌های تازه‌ای که برنامه درسی ملی دراختیار ما قرار داده است به بالاترین سطح برساند.

 

گلستان با بیان اینکه فیلم‌های جشنواره هم‌زمان با برگزاری در ایران در ۱۲ کشور دنیا نیز به نمایش گذاشته شد گفت:امسال در تهران و شهرستان‌های تهران نمایش فیلم داشتیم و در برخی سالن‌ها نمایش فیلم‌ها ادامه خواهد دارد و تا 18 اردیبهشت ماه 1399 اکران فیلم ها ادامه دارد.

 

وی افزود: در تهران و شهرستان های تهران فیلم ها اکران شد، بیش از صدهزار دانش‌آموز در تهران و بیش از چهل‌و دو هزار نفر در شهرستان‌های تهران فیلم ها را تماشا کردند. در کل کشور نیز یک هزار و 400 سالن پیش‌بینی کردیم که یش از سه میلیون دانش‌آموز از فیلم‌ها دیدن کنند.
 

پایان پیام/260

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|