این پوستر تصویر پروتاگونیست فیلم The Gray Man را با بازی رایان گاسلینگ را نشان می‌دهد که گویی به آرامی در حال محو شدن است. فیلم The Gray Man (مرد خاکستری) با هزینه‌ی 200 میلیون دلار و لیستی از بازیگران مشهور، پرهزینه‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس است و طبق شایعات م...

این پوستر تصویر پروتاگونیست فیلم The Gray Man را با بازی رایان گاسلینگ را نشان می‌دهد که گویی به آرامی در حال محو شدن است.

فیلم The Gray Man (مرد خاکستری) با هزینه‌ی 200 میلیون دلار و لیستی از بازیگران مشهور، پرهزینه‌ترین فیلم تاریخ نتفلیکس است و طبق شایعات منتشر شده مبنی بر در دست توسعه بودن یک پیش‌درآمد و یک دنباله برای این فیلم، مشخص است که نتفلیکس حساب ویژه‌ای بر روی موفقیت این فیلم باز کرده است.

حال به تازگی پوستر رسمی این فیلم منتشر شده است. این پوستر که رایان گاسلینگ را در مرکز تصویر در حال محو شدن نشان می‌دهد؛ بر مهارت‌های او برای دور ماندن از دید دشمنان و غیر قابل ردیابی بودن او متمرکز است. شما می‌توانید پوستر این فیلم را در زیر تماشا کنید.

فیلم The Gray Man که بر اساس رمانی به همین نام از مارک گرینی (Mark Greany) در دست توسعه قرار دارد؛ روایتگر داستان یک مأمور مخفی با نام مستعار The Gray Man است که پس از انتشار اسناد سری سازمان CIA، یک کمپین جهانی برای از میان برداشتن او به راه می‌افتد.

فیلم The Gray Man (مرد خاکستری) با بازی رایان گاسلینگ، کریس ایوانز (Chris Evans) و آنا د آرماس (Ana de Armas) به کارگردانی برادران روسو (Russo) در تاریخ 22 جولای 2022 (31 تیر 1401) در سرویس نتفلیکس منتشر خواهد شد.

منبع: مووی وب