عنایت شرفی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای نظارت بر واحدهای تولیدی و مراکز عرضه و توزیع شهرستان در ماه جاری پنج واحد تولیدی فاقد پروانه مشمول مقررات استاندارد اجبا...

عنایت شرفی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای نظارت بر واحدهای تولیدی و مراکز عرضه و توزیع شهرستان در ماه جاری پنج واحد تولیدی فاقد پروانه مشمول مقررات استاندارد اجباری شدند.

وی اظهار داشت: سه واحد تولید کننده آجر رسی، یک واحد تولید کننده لوله پلی پروپیلن و یک واحد تولیدی ظروف آلومینیومی با پوشش نچسب در بروجرد شناسایی و خط تولید واحدهای مذکور پلمب شد.

شرفی بیان کرد: در راستای جلوگیری از توزیع کالاهای فاقد نشان استاندارد، محصولات مشاهده شده فاقد علامت استاندارد در محل واحدهای تولیدی توقیف شد.

رییس اداره استاندارد بروجرد اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود برای آگاهی از اصالت و اعتبار پروانه کاربرد نشان استاندارد کد ۱۰ رقمی درج شده زیر نشان استاندارد را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال و در صورت مشاهده محصولات فاقد نشان استاندارد یا فاقد کد ۱۰رقمی، موضوع را به اداره استاندارد اعلام کنند