به تازگی شرکت نتفلیکس (Netflix) به ارائه‌ی اطلاعات جدیدی از بازی در حال توسعه‌ی خود شامل پلتفرم مقصد و هزینه‌ی اشتراک آن پرداخته است تا علاقه‌مندان،...

به تازگی شرکت نتفلیکس (Netflix) به ارائه‌ی اطلاعات جدیدی از بازی در حال توسعه‌ی خود شامل پلتفرم مقصد و هزینه‌ی اشتراک آن پرداخته است تا علاقه‌مندان، بیشتر با چگونگی اولین حضور رسمی و جدی این شرکت در صنعت بازی‌های ویدئویی آشنا شوند.

طبق تایید شرکت نتفلیکس، بازی جدید آن‌ها قرار است تنها بر روی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه شود. همچنین این شرکت اعلام کرد که این عنوان هیچ نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی جهت خرید اشتراک یا عضویت نخواهد داشت.

طی چند هفته‌ی گذشته شاهد آن بودیم شرکت بزرگ نتفلیکس که یکی از غول‌های رسانه‌ای و پخش محتویات نمایشی به شمار می‌آید، اقدام به معرفی اولین بازی ویدئویی خود نمود. نام این پروژه‌ی جالب و هیجان‌انگیز N Game بوده و شرکت نتفلیکس آن را یک مسیر مناسب جهت رشد فعالیت‌های موفقیت‌آمیز خود می‌داند. اخیرا شرکت نتفلیکس در مورد این عنوان ظهار داشت:

در ابتدا، ما بیشتر فعالیت خود در زمینه‌ی بازی‌های ویدئویی را بر روی کاربران گوشی‌های هوشمند متمرکز خواهیم کرد. ما از ارائه‌ی فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی خود مثل همیشه هیجان زده‌ایم و انتظار داریم در طولانی مدت موفق شویم افزایش سرمایه و رشد خود را در سایر دسته‌های تولید محتوا داشته باشیم. از آن جا که حدود یک دهه از تلاش ما در زمینه‌ی برنامه‌نویسی می‌گذرد، فکر می‌کنیم زمان مناسب آن فرا رسیده است تا اعضای مجموعه‌ی خود را در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی ارزیابی نماییم.

این بیانیه‌ی شرکت نتفلیکس نشان می‌دهد که اکنون بازی‌های ویدئویی به یکی از بخش‌های اساسی استراتژی این مجموعه در مسیر رشد و پیشرفت آینده تبدیل شده‌اند. اکنون می‌دانیم که تسلط شرکت نتفلیکس بر جریان‌های پخش محتوا توسط پلتفرم‌های دیگر به مانند دیزنی (Disney)، وارنرمدیا (WarnerMedia)، اپل (Apple) و کامکست (Comcast) به چالش کشیده شده است؛ بنابراین جای تعجبی ندارد که این شرکت بخواهد گستره‌ی فعالیت‌های خود را در زمینه‌های دیگر سرگرمی افزایش دهد.

تاکنون هیچ تاریخ مشخصی برای زمان انتشار بازی جدید نتفلیکس اعلام نشده اما برخی از گزارش‌های قبلی اظهار می‌دارند که احتمالا این اثر در سال آینده‌ی میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.