پروسه پس از تولید فیلم مورد انتظار Avatar 2 سرانجام پایان یافت که واکنش گی‌یرمو دل تو رو را در پی داشته است. پس از یک دهه انتظار، پروسه ساخت 6 ساله فیلم مورد انتظار Avatar: The Way of Water پایان یافت تا این دنباله، تمام و کمال برای اکران در سینماهای سراسر جهان آمادگی لازم را داشته باشد....

پروسه پس از تولید فیلم مورد انتظار Avatar 2 سرانجام پایان یافت که واکنش گی‌یرمو دل تو رو را در پی داشته است.

پس از یک دهه انتظار، پروسه ساخت 6 ساله فیلم مورد انتظار Avatar: The Way of Water پایان یافت تا این دنباله، تمام و کمال برای اکران در سینماهای سراسر جهان آمادگی لازم را داشته باشد. پروژه‌ای که توسط کارگردان افسانه‌ای سینما یعنی جیمز کامرون (James Cameron) ساخته شده و به عنوان دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شناخته می‌شود.

با توجه به این که زمان چندانی تا اکران این دنباله بر پرده سینما باقی نمانده است، اما جان لاندو (Jon Landau) تیه‌کننده آواتار 2 به صورت رسمی از طریق رسانه‌های اجتماعی اعلام کرده که پروسه پس از تولید این فیلم که از سال 2020 آغاز شده بود، سرانجام پایان یافته است.

خالق آثاری همچون Cabinet of Curiosities و Pan’s Labyrinth یعنی گی‌یرمو دل تورو (Guillermo del Toro) نیز که به عنوان یکی از دوستان نزدیک جیمز کامرون محسوب می‌شود، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و دستاورد تیم پشت صحنه و بازیگران آواتار 2 را مورد ستایش قرار داده است.

تبلیغات

این پروژه که جلوه جدیدی از صحنه‌های 3 بعدی را به ارمغان آورده، از بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، استیون لانگ (Stephen Lang)، کیت وینسلت (Kate Winslet) و دیلیپ رائو (Dileep Rao) بهره برده است.

فیلم مورد انتظار Avatar: The Way of Water در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. پروژه‌ای که باید دید می‌تواند فروش سرسام‌آور فیلم نخست را تکرار کند یا خیر!

منبع: کولایدر