به گزارش ایرنا مهدی پاشازاده شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت‌نفت آبادان و شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: ما برای پیروزی به آبادان آمده بودیم زیرا هیچ راهی جز پیروزی در این دیدار...

به گزارش ایرنا مهدی پاشازاده شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت‌نفت آبادان و شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: ما برای پیروزی به آبادان آمده بودیم زیرا هیچ راهی جز پیروزی در این دیدار حساس و نفس گیر نداشتیم.

وی افزود: متاسفانه انتخاب اشتباه لباس داوران که شورت و جوراب آنها همرنگ لباس تیم شاهین بوشهر بود باعث شد گل دوم را در حالی دریافت کنیم که برای گل خورده تلاش می‌کردیم و این گل کاملا شیرازه تیم را از هم پاشید.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: بازیکن تعویضی‌ ما به اشتباه توپ را به بازیکن حریف پاس داد و دلیل این آن هم‌رنگ بودن شورت و جوراب داوران با تیم ما بود که حریف را به گل دوم رساند.

پاشازاده تصریح کرد: صنعت‌نفت از هر لحاظ در این فصل نسبت به ما بهتر بود، آنها بازیکنان تکنیکی بسیار خوبی داشتند که ما را زمین‌گیر کردند و سه امتیاز را بدست آوردند.

وی افزود: بعد از گل دوم صنعت‌نفت تلاش زیادی کردیم به گل برسیم و بعد از زدن یک گل این تیم حریف بود که روی ضد حمله به گل سوم رسید.

سرمربی شاهین بوشهر اظهار داشت: بازیکنان زیادی به دلیل مشکلات مالی از جمع ما جدا شدند و بازیکنان جوان مسابقات را ادامه دادند و اگر بازیکنی مانند حسین مالکی را در سه هفته قبلی در اختیار داشتیم نتایج بهتری کسب می‌کردیم.

وی افزود: شاهین تیم بسیار مظلومی است که امسال با مشکلات مالی مواجه شد و اگر دچار حواشی نمی‌شد در لیگ برتر ماندنی بود.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و نهم لیگ برتر با نتیجه سه بر یک برابر میزبانش صنعت نفت آبادان شکست خورد تا نخستین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول باشد.