خبرورزشی - باشگاه شباب الاهلی در پاسخ به نامه های اول و دوم سلتیک گفته بود که مهدی قایدی را تا پایان فصل حفظ خواهد کرد و بعد از پایان فصل در مورد فروش این بازیکن تصمیم گیری می کند.  ...

خبرورزشی -

باشگاه شباب الاهلی در پاسخ به نامه های اول و دوم سلتیک گفته بود که مهدی قایدی را تا پایان فصل حفظ خواهد کرد و بعد از پایان فصل در مورد فروش این بازیکن تصمیم گیری می کند.  
باشگاه سلتیک - که یک باشگاه مطرح در فوتبال اسکاتلند بشمار می رود - در نامه سوم خطاب به اماراتی ها تاکید کرد مهدی قایدی را در تعطیلات زمستانی می خواهد و بی صبرانه منتظر پیشنهاد مالی این باشگاه می ماند.  
شباب الاهلی در پاسخ به نامه سوم روی این موضوع تاکید کرده که بازی های جام حذفی را در پیش دارد و  به دلیل از دست دادن سوپر جام و شانس کم قهرمانی در لیگ برتر امارات، روی قهرمانی در جام حذفی و نمایش های مهدی قایدی حساب باز کرده و تا زمان پایان این رقابت ها به فروش مهدی قایدی فکر نمی کند.  
 مهدی قایدی در بازی هفته سیزهم لیگ برتر امارات و در بازی با الخور استراحت کرد اما مقابل شارجه فیکس بازی خواهد کرد.  قایدی درابتدای فصل قرارداد سه ساله با اماراتی ها امضاء کرد.