چندی پیش فیلم «Glass Onion: A Knives Out Mystery» اکران کوتاه مدت خود را در سینماها، قبل از انتشار آن در نتفلیکس در ماه دسامبر، آغاز کرد. شبکه نتفلیکس، ویدیو کلیپ جدیدی از فیلم مورد انتظار «Glass Onion: A Knives Out Mystery» به کارگردانی ریان جانسون (Rian Joh...

چندی پیش فیلم «Glass Onion: A Knives Out Mystery» اکران کوتاه مدت خود را در سینماها، قبل از انتشار آن در نتفلیکس در ماه دسامبر، آغاز کرد.

شبکه نتفلیکس، ویدیو کلیپ جدیدی از فیلم مورد انتظار «Glass Onion: A Knives Out Mystery» به کارگردانی ریان جانسون (Rian Johnson) منتشر کرده است. این فیلم از روز 23 نوامبر (2 آذر) به مدت یک هفته بر روی پرده‌های سینما قرار گرفته است.

در این ویدیو، شخصیت ادوارد نورتون (Edward Norton)، مایلز بران، بعد از شام برای مهمانان مهم هالیوودی خود سخنرانی می‌کند. کیت هادسن (Kate Hudson)، دنیل کریگ (Daniel Craig)، دیو باتیستا (Dave Bautista) و کاترین هان (Kathryn Hahn) از دیگر بازیگران این فیلم هستند. مایلز بران از یک بازی که طراحی کرده برای مهمانان خود می‌گوید. او اعلام می‌کند که آن‌ها به زودی جنازه او را پیدا کرده و باید قاتل او را پیدا کنند.

تبلیغات

فیلم «Glass Onion: A Knives Out Mystery» تمام عناصر محبوب خود، رمزآلودی، هیجان و طنز را از فیلم قبلی به ارث برده است. کاراگاه محبوب این فیلم قطعا با معماهای زیادی رو به رو خواهد شد. ریان جانسون، نویسنده و کارگردان فیلم اعلام کرده است که تا جای ممکن به نوشتن داستان‌های «Knives Out» ادامه خواهد داد.

این 25 دسامبر (2 دی) در شبکه نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر