مایکروسافت ویدئوی جدیدی را از گیم‌پلی بازی The Ascent، که تنها یک هفته از انتشار آن باقیست، در صفحه‌ی یوتیوب (YouTube) ایکس‌باکس منتشر کرده است. بازی...

مایکروسافت ویدئوی جدیدی را از گیم‌پلی بازی The Ascent، که تنها یک هفته از انتشار آن باقیست، در صفحه‌ی یوتیوب (YouTube) ایکس‌باکس منتشر کرده است.

بازی The Ascent اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی ایزومتریک است که وقایع آن در آینده‌ی دور جریان دارد. در این عنوان، بازی‌بازان می‌توانند سلاح های خود را عوض کنند، کاور گیری کنند و ابزار کشنده‌ی خود را تجهیز کنند. همچنین تخریب پذیری محیط نیز در این بازی وجود دارد و بازی‌بازان می‌توانند از محیط‌های تخریب پذیر به نفع خود استفاده کنند و هنگام مواجهه با دشمنان متنوع، تاکتیک‌های خود را تغییر دهند.

این عنوان یکی از جالب ترین آثار مستقل در دست ساخت بوده است و ما پیش از این، هم در مورد خود بازی و هم در مورد توسعه‌ی آن چیزهای زیادی دیده‌ایم و شنیده‌ایم، که از آن‌ها می‌توان به ویژگی‌های کراس‌جن و کراس‌پلی اشاره کرد.

همان‌طور که قبلاً گزارش شده بود، The Ascent همچنین از فناوری‌های رهگیری نور (Ray Tracing) و DLSS در رایانه‌های شخصی پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این، لازم به ذکر است که استودیوی نئون جاینت (Neo Giant) از موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) برای توسعه‌ی این عنوان استفاده کرده است.

طی این ویدئوی ۱۵ دقیقه‌ای که در صفحه‌ی رسمی یوتیوب ایکس‌باکس موجود است، شاهد نکات زیادی در مورد دنیای بی نظیر بازی، نبردهای آن و همچنین نحوه‌ی کار سیستم این اثر برای تکراری نشدن جنگ‌های موجود در این عنوان و معرفی آن‌ها توسط توسعه‌دهندگان هستیم. در واقع این ویدئو بزرگ‌ترین و عمیق‌ترین نگاهی است که ما تاکنون به بازی The Ascent انداخته‌ایم.

بازی The Ascent در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۰ (۲۹ جولای ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر خواهد شد و از روز اول بر روی سرویس گیم پس (Game Pass) در دسترس خواهد بود. در پایان می‌توانید ویدئوی جدیدی از گیم پلی این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P