امروز ویدئوی دیگری از گیم‌پلی بازی Aliens: Fireteam Elite در دسترس قرار گرفت تا بازی‌بازان آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند. این تریلر به نسخه‌ی آلفای آن مربوط می‌شود. ویدئوی ذکر شده توس...

امروز ویدئوی دیگری از گیم‌پلی بازی Aliens: Fireteam Elite در دسترس قرار گرفت تا بازی‌بازان آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند. این تریلر به نسخه‌ی آلفای آن مربوط می‌شود.

ویدئوی ذکر شده توسط وب‌سایت Game Informer عرضه شده و مدت زمان آن هم ۱۶ دقیقه است. این ویدئو به نسخه‌ی آلفای بازی مربوط می‌شود که چندی پیش در اختیار هواداران قرار گرفت و افراد به وسیله‌ی آن می‌توانند به بخش‌های مهمی از بازی دسترسی داشته باشند. همچنین در این تریلر شاهد هستیم که این نسخه تا حد زیادی به بازی Aliens: Colonial Marines شباهت دارد.

Aliens: Fireteam Elite یک بازی جذاب در ژانر بقا به صورت سوم‌شخص و چندنفره است که در دنیایی مرموز و هیجان‌انگیز جریان دارد. این بازی داستان ۲۳ سال بعد از سه گانه‌ی Alien را روایت می‌کند و به نقل از سازندگان، اتفاقات آن قطعا بازی‌بازان را شگفت‌زده خواهد کرد. شما قادر هستید تا هدایت یکی از شخصیت‌های گروهتان را به دست گرفته و سلاح و آیتم‌های مورد نیازتان را هم برگزینید.

خوشبختانه تنوع دشمنان در این بازی زیاد است و بازی‌بازان از این نظر لذت خواهند برد. برای از بین بردن هر کدام از این دشمنان باید استراتژی‌های خاصی را پیاده کنید. این موضوع برای سلاح‌ها نیز به همین گونه است. همچنین ۵ کلاس در بازی وجود خواهد داشت که نباید از این قضیه هم به سادگی عبور کرد. پس در صورتی که از دوستداران چنین آثاری هستید، Aliens: Fireteam Elite را حتما در لیست بازی‌هایتان قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و همچنین مشاهده‌ی تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

بازی Aliens: Fireteam Elite قرار است در تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۰ (۲۴ آگوست ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و ایکس‌باکس وان عرضه گردد. در آخر می‌توانید تریلر گفته شده از گیم‌پلی این اثر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P