استودیوی سازنده‌ی بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance که این روزها مشغول معرفی ایم عنوان است، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از...

استودیوی سازنده‌ی بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance که این روزها مشغول معرفی ایم عنوان است، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از گیم‌پلی جالب آن را در اختیار طرفداران قرار داد.

دو شرکت ویزاردز آف د کوست (Wizards of the Coast) و تاکو گیمز (Tuque Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance را به عهده دارند، تا به حال اطلاعات جالبی را در خصوص آن عرضه گرده‌اند. به همین دلیل است که عده‌ی زیادی در انتظار تجربه‌ی این بازی هستند. پیش‌بینی آن‌ها این است که این عنوان بسیار خوب از آب در بیاید و گیم‌پلی جذابی هم داشته باشد.

بخش‌های آنلاینی هم در بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance به چشم می‌خورد. شما در این بخش‌ها قادر هستید تا با دوستان خود و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان همراه شده و به نبرد با هیولاهای زیادی بپردازید. در این بازی اکشن و نقش‌آفرینی، قابلیت شخصی‌سازی نیز برای کاراکتر شما فراهم خواهد بود و نباید از این موضوع به سادگی عبور کرد. حالت اصلی این عنوان به صورت چهار نفره خواهد بود و باس‌های زیادی هم در آن دیده می‌شود. بدیهی است که کار تیمی در این بخش حرف اول را می‌زند و در صورتی که این قانون را رعایت کنید، قطعا پیروز خواهید شد.

هر چند وقت یک بار، چالش‌هایی هم در بازی به وجود می‌آیند تا با آن‌ها سرگرم شوید. امکان باز کردن بسیاری از قدرت‌ها و مهارت‌ها در بازی برای شما فراهم است. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این نوع از بازی‌ها هستید، Dungeons & Dragons: Dark Alliance را به هیچ وجه از دست ندهید. فعلا بازی چهار شخصیت اصلی و قابل انتخاب دارند که هر یک از خصوصیات و توانایی‌های خاص خود بهره‌مند هستند. انتخاب هر کدام از این نفرات کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. به گفته‌ی سازندگان، بعدا محتویات این بازی بیشتر هم خواهد شد. این تیم سعی دارد تا با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی زیاد، به محتویات این بازی اضافه کند و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهد شد. از محتویات پیش رو هم شاید بتوان به شخصیت‌های دیگر اشاره داشت.

بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance ابتدا قرار بود اواخر این ماه در دسترس قرار گیرد، اما ظاهرا انتشار آن به دلیل بروز برخی از مشکلات تاخیر خورده است. با خبر شدیم که این عنوان در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۲ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. از نسخه‌ی کنسولی آن هم فعلا خبری نیست. همان‌طور که در بالا گفته شد، امروز ویدئویی از گیم‌پلی این اثر عرضه شده است که در پایان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P