بازی Silent Hill در سال ۱۹۹۹ منتشر و به یکی از منابع الهام عناوین بعد از خود تبدیل شد. اما از زمان انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه زمان زیادی می‌گذرد و بازی‌بازان بسیاری پس از لغو...

بازی Silent Hill در سال ۱۹۹۹ منتشر و به یکی از منابع الهام عناوین بعد از خود تبدیل شد. اما از زمان انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه زمان زیادی می‌گذرد و بازی‌بازان بسیاری پس از لغو Silent Hills، تشنه‌ی رونمایی از نسخه‌ی جدیدی از آن هستند. اگر شما نیز از آن دست بازی‌بازانی هستید که دلتان به شدت برای بازی Silent Hill تنگ شده است، مادسازی توانسته حالت اول شخص را به این عنوان اضافه کند که در ادامه به تماشای ویدئوی آن می‌پردازیم.

شخصی با نام کاربری زیرو تریس اپریتیو (Zero Trace Operative) در سایت Youtube که طراح و طرفدار سرسخت مجموعه‌ی Silent Hill است، ۵ ماه از زندگی خود را صرف ساخت ماد اول شخص Silent Hill 1 کرده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بخش ابتدایی آن را به حالت اول شخص تجربه کنند. این دموی مفهومی هم‌اکنون در دسترس قرار داشته و به مدت چهار دقیقه خاطرات خوش بازی‌بازانی را احیا خواهد نمود که در سال ۱۹۹۹، از خیابان‌های مه‌آلود و صدای آژیر شهر Silent Hill وحشت کردند. بر اساس توضیحاتی که در وبلاگ این شخص قرار گرفته، وی به جای این که مدل‌ها را از بازی اصلی به این ماد انتقال دهد، آن‌ها را به طور دقیق خلق کرده و هم‌چنان حس آشنای گذشته را حتی در این زاویه‌ی دید منتقل می‌کنند.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

لازم به اشاره است که زیرو تریس اپریتیو تصمیمی بر ادامه‌ی این پروژه را نداشته و آن را کامل می‌داند. همچنین شما می‌توانید این ماد را هم‌اکنون از وبلاگ وی دریافت کنید.