کتاب واگویه، مجموعه قطعات و تمرین‌هایی از آرش احمدی‌نسب است. این کتاب  به معرفی تکنیک‌های جدید سه تار نوازی برای هنرجویانی می‌پردازد که حداقل دوره مقدماتی را گذرانده‌اند. تکنیک‌هایی...

کتاب واگویه، مجموعه قطعات و تمرین‌هایی از آرش احمدی‌نسب است. این کتاب  به معرفی تکنیک‌های جدید سه تار نوازی برای هنرجویانی می‌پردازد که حداقل دوره مقدماتی را گذرانده‌اند. تکنیک‌هایی که در سالیان اخیر، بیشتر در نواخته‌های نوازندگان معاصر به گوش رسیده و کمتر در قالب آموزشی مطرح شده‌اند. هدف اصلی کتاب، ملموس کردن این قابلیت‌های اجرایی برای هنرجویان است.

کتاب واگویه سه بخش دارد که، در بخش اول و مقدمه به توضیح نکات و نشانه‌ها پرداخته شده، در بخش دوم ۱۱ تمرین آمده و در بخش سوم و پایانی ۱۱ قطعه برای نواختن، ثبت شده است.

این کتاب در ۶۴ صفحه، توسط انتشارات عارف به چاپ رسیده است.

آرش احمدی‌نسب، متولد مرداد ماه ۱۳۵۵ در تهران و  فارغ التحصیل رشته نوازندگی موسیقی ایرانی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر تهران است، وی موسیقی را با ساز سه تار از سن سیزده سالگی نزد محمد فیروزی آغاز کرد و مدتی نیز از محضر استاد محمدرضا لطفی و حسین علیزاده بهره جست. او دوره‌های فراگیری تار را با فرخ مظهری، فریبرز عزیزی، محمدرضا ابراهیمی و بهروز همتی ادامه داد و تحصیلات خود را در رشته موسیقی در دانشگاه هنر به پایان رسانده است.

از جمله فعالیت‌های احمدی‌نسب آهنگسازی تئاتر وهم سرخ، موسیقی فیلم مستند سبابه بر رنگ و تاسیس گروه شروند در سال ۱۳۸۶ است. اولین اجرای رسمی این گروه سال ۱۳۸۷ در فرهنگسرای ارسباران انجام شد و قطعات این برنامه از ساخته‌های آرش و سیاوش احمدی نسب بود که در فضای سیال و تا حدودی نامتعارف بر اساس موسیقی دستگاهی ایرانی شکل گرفتند.