خبرورزشی -فجر سپاسی نزدیک ترین تیم به منطقه خطر است. علی کلانتری می گوید: همیشه در مورد تیم هایی که نزدیک به انتهای جدول هستند حرف و حدیث زیاد است اما واقعیت این است که ما یک تیم خوب هست...

خبرورزشی -

فجر سپاسی نزدیک ترین تیم به منطقه خطر است. علی کلانتری می گوید: همیشه در مورد تیم هایی که نزدیک به انتهای جدول هستند حرف و حدیث زیاد است اما واقعیت این است که ما یک تیم خوب هستیم که اگر در هفته های اخیر نتیجه نگرفتیم به خاطر مصدومیت چند بازیکن کلیدی و هم چنین اشتباهات داوری بوده است.

به زعم کارشناسان  پیش از بازی با پرسپولیس ۷ امتیاز ما با اشتباهات داوری از دست رفت و در بازی با پرسپولیس هم  گل  حریف آفساید بود. البته این دلیلی نمی شود که ما از اشتباهات و نیاز های خود غافل شویم.

ما در تعطیلات زمستانی تلاش خواهیم کرد که چند بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه کنیم. در این صورت دور برگشت شک نکنید بهتر نتیجه خواهیم گرفت و نه تنها در جدول بازی ها می مانیم بلکه جایگاه شایسته ای برای خود دست و پا خواهیم کرد.  

سرمربی فجر سپاسی در مورد خبر حضور مهدی رحمتی در فجر سپاسی که در فضای مجازی منتشر شده است هم گفت: من در جریان نیستم. باشگاه فجر سپاسی نیز این خبر را تکذیب کرد. تا روزی که در فجر سپاسی باشم برای موفقیت این تیم از جان مایه خواهم گذاشت و به این حرف ها توجهی ندارم.

البته که مطیع تصمیمات باشگاه در هر مقطعی خواهم بود. فصل گذشته هم در برهه ای ما خوب نتیجه نمی گرفتیم اما دست در دست هم به روزهای خوب برگشتیم و این بار هم این اتفاق رخ خواهد داد.