«فریبا گودرزی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایرنا، درباره آخرین وضعیت آب‌و هوای کشور، گفت: از امروز در استان‌های ساحلی خزر، برخی نقاط استان اردبیل، خراسان شمالی و شمال اس...

«فریبا گودرزی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایرنا، درباره آخرین وضعیت آب‌و هوای کشور، گفت: از امروز در استان‌های ساحلی خزر، برخی نقاط استان اردبیل، خراسان شمالی و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی بارش باران پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: برای سه روز آینده در ساعت عصر و اوایل شب در ارتفاعات هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین جنوب فارس، وزش باد پدیده غالب هواشناسی است.

بر اساس اظهارات گودرزی از امروز تا روز سه‌شنبه دمای هوا در نوار شمالی کشور و به ویژه استان‌های ساحلی خزر و اردبیل به طور محسوسی کاهش خواهد داشت و دریای خزر تا روز دوشنبه مواج است.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی پدیده غالب در شرق کشور در منطقه زابل ادامه گردوخاک خواهد بود، دریای جنوب هم برای یکی دو روز آینده مواج است.

گودرزی ادامه داد: آسمان تهران امروز صاف و ابری است و در برخی ساعت‌ها وزش باد خواهد داشت، دمای هوای پایتخت امروز ۳۴ درجه است و هوای تهران تا چند روز آینده خنک‌تر می شود.