پیام مساعدی روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: با افزایش رطوبت هوا  شهرهای بوشهر و عسلویه در ۲۴ ساعت گذشته با ۸۷ درصد بیشترین میزان رطوبت را در استان بوشهر تجربه کردند. وی بیان کر...

پیام مساعدی روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: با افزایش رطوبت هوا  شهرهای بوشهر و عسلویه در ۲۴ ساعت گذشته با ۸۷ درصد بیشترین میزان رطوبت را در استان بوشهر تجربه کردند.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و جم به ترتیب با ۴۶ و ۲۵ درجه سانتیگراد بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا در اغلب ساعات طی امروز و فردا است اما روز جمعه با افزایش نسبی وزش بادهای شمال غربی در سواحل شمالی و مرکزی، تلاطم دریا در این مناطق در برخی ساعات تا حدودی افزایش می‌یابد.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز وزش ملایم باد و در ابتدای صبح در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده است.

مساعدی عنوان کرد: در این مدت جهت وزش باد  متغیر به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی گاهی شمال شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در ساعت‎هایی  از بعد از ظهر تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‎شود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۵:۴۱ بامداد، جزر اول ساعت ۱۳:۱۱، مد دوم ساعت ۱۸:۳۳ و جزر دوم ساعت ۲۳:۰۸ خواهد بود.