احمدرضا احسانی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجتمع فرهنگی هنری شهید قاسم سلیمانی آماده خدمات رسانی به مردم شده است و به زودی در آیینی بهره‌برداری می‌شود.  ...

احمدرضا احسانی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجتمع فرهنگی هنری شهید قاسم سلیمانی آماده خدمات رسانی به مردم شده است و به زودی در آیینی بهره‌برداری می‌شود.  

وی اضافه کرد: بخشی از ساختمان این مجتمع در اختیار هنرستان هنرهای زیبا است که در رشته‌های گرافیک، نمایش و سینما هنرجو می‌پذیرد و در بخش دیگر، قسمت‌های مختلف مجتمع فرهنگی هنری دایر شده است.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: این مجتمع فرهنگی و هنری شامل کتابخانه، سالن آمفی تئاتر، گالری و دفاتر انجمن‌ها است که در شیفت صبح و عصر به فعالیت گروه‌های هنری و ادبی، اکران فیلم و کارگاه‌های آموزشی اختصاص دارد.  

احسانی افزود: ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تجهیز و راه‌اندازی این مجتمع نیاز بود که قسمتی از آن با همکاری و مساعدت فرماندار همدان تامین می‌شود.  

وی با اشاره به اجرای چند طرح عمرانی در سطح استان گفت: این طرح‌ها با کمک دولت و تخصیص و جذب اعتبار مورد نیاز در حال احداث هستند.  

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان مجتمع شهید مظاهری نیز در شهر مریانج همدان مراحل تجهیز سالن سینما را طی می‌کند و به زودی بهره‌برداری می‌شود.