مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد در این مراسم گفت: ارتقای سطح دانش مهندسین درحوزه سیستم های اعلام و اطفای حریق از مهمترین رویکردهای برگزاری این همایش است.امیر عزیزی افزود: در این همایش آخری...

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد در این مراسم گفت: ارتقای سطح دانش مهندسین درحوزه سیستم های اعلام و اطفای حریق از مهمترین رویکردهای برگزاری این همایش است.
امیر عزیزی افزود: در این همایش آخرین دستورالعمل‌ها و فناوری در زمینه‌های مدل‌سازی حریق، مصالح و موارد پوششی مقاوم در برابر حریق و مباحث مرتبط ارائه می‌شود.
وی ادامه داد: در این همایش جمعی از کارشناسان و مهندسین حوزه نظام مهندسی ساختمان و مدیران عامل سازمان های آتش نشانی کلانشهرهای کشور و کارکنان آتش نشانی مشهد حضور دارند.
وی گفت: همچنین در کنار این همایش نمایشگاه تخصصی دستاوردهای حوزه ایمنی و آتش نشانی با مشارکت گسترده فعالان و شرکت‌های معتبر درحوزه ایمنی و آتش نشانی برپا شده‌ است.
دومین همایش منطقه‌ای حفاظت ساختمان در برابر حریق  با مشارکت شهرداری مشهد، آتش نشانی مشهد، سازمان نظام مهندسی ساختمان، مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی، دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی و نمایشگاه بین المللی مشهد تا پانزدهم آذر ماه جاری برپاست.