سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز چهارشنبه در مراسم معارفه فرمانده انتظامی سلسله افزود: ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان در مکانی کوچک و در بن بست قرار گرفته است و این در شان شهرستان نیست. و...

سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز چهارشنبه در مراسم معارفه فرمانده انتظامی سلسله افزود: ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان در مکانی کوچک و در بن بست قرار گرفته است و این در شان شهرستان نیست.

وی نقش نیروی انتظامی را در تامین نظم و امنیت جامعه ضروری دانست و اظهار داشت: کار پلیس حرفه ای و تخصصی است و بر همین اساس رسته ها و واحدهای مختلفی دارد اما سلسله تنها شهرستانی است که به علت کمبود مکان بسیاری از واحدهای آن هنوز راه اندازی نشده است. 

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اجرای ۵۸ طرح در حوزه انتظامی لرستان، عنوان کرد: اگر منابع طبیعی شهرستان و شهرداری درخصوص تامین زمین برای جدا کردن ستاد انتظامی شهرستان از کلانتری همکاری نمایند مشکلی درخصوص تامین اعتبار برای احداث وجود ندارد.

سردار مهدیان نسب گفت: ناجا بازوی توانمند و بازدارنده نظام در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی است و اقتدار این نیرو موجب ایجاد فضای سالم و آرام برای جامعه شده است.

فرماندار سلسله نیز با بیان اینکه پلیس در کنار سایر اعضای شورای تامین و با همکاری مردم، امنیت و آرامش را  برای کشور به ارمغان آورده است گفت: امنیت بزرگترین سرمایه برای رسیدن به شکوفایی و بالندگی است که این مهم زمانی در جامعه احساس که پلیسی مقتدر وجود داشته باشد.

شریف خسروی افزود: در فضای امن و حاکم شدن امنیت بر جامعه، سرمایه‌گذاری، عمران، رونق تولید و اشتغال فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مکان فعلی ستاد نیروی انتظامی شهرستان جای مناسبی برای خدمت رسانی مطلوب نیست، خاطرنشان کرد: باید در کمترین زمان ممکن با همکاری منابع طبیعی و آبخیزداری و شهرداری الشتر، زمین مناسب برای جداسازی ستاد از کلانتری و کیفیت بخشی به خدمات نیروی انتظامی شهرستان جانمایی شود. 

به گزارش ایرنا، در این مراسم سرهنگ عسگر عیسایی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سلسله معرفی و از زحمات سرهنگ منصوری فرمانده سابق تشکر و قدردانی شد.

سرهنگ عیسایی اصالتا بومی شهرستان سلسله بوده و معاونت فرمانده انتظامی خرم آباد را در کارنامه خود دارد.