سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان روز شنبه در آیین تشییع پیکر شهید امنیت، افزود: شهید حمیدرضا ریاحی آرزوی شهادت داشت و به آرزویش رسید و همه ما و همکارانمان از مرگ در راه امنیت...

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان روز شنبه در آیین تشییع پیکر شهید امنیت، افزود: شهید حمیدرضا ریاحی آرزوی شهادت داشت و به آرزویش رسید و همه ما و همکارانمان از مرگ در راه امنیت مردم‌، واهمه نداریم.

وی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در آیین تشییع پیکر شهید ریاحی خطاب به تشییع‌کنندگان گفت: حضور شما مردم شهیدپرور احترام به جایگاه والای شهید و ارج نهادن به فرهنگ شهادت است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان نخستین مطالبه مردم را امنیت برشمرد و اظهار داشت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جان عزیز خود را فدای امنیت ملی کرد و شهادت بالاترین پاداش مجاهدت‌های او از جانب خداوند متعال بود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در کیلومترها آنطرف‌تر از مرزهای ایران نگاه داشته شده است، افزود: تنها جایی که دشمن در کشور نتوانست در آن اخلال ایجاد کند، در حوزه امنیت بوده و این از برکت خون امثال شهید ریاحی است.

سردار ناظری اظهار داشت: ما هیچ تعارفی در بحث امنیت با هیچ کسی نداریم و در این راه محکم می‌ایستیم و البته این با کمک همه شما مردم عزیز بهتر میسر خواهد بود.

آیین تشییع پیکر مطهر ستوان یکم شهید حمید ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد صبح امروز و با حضور گسترده مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و مسوولان شهرستان عنبرآباد و خانواده این شهید بزرگوار برگزار شد.

ستوان یکم حمید ریاحی شامگاه پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه در درگیری روستای مختارآباد عنبرآباد به شهادت رسید.

شهرستان عنبر آباد در جنوب استان کرمان قرار دارد.