به نظر می‌رسد که Watch Dogs: Legion به عنوان یک بازی جهان باز از هر لحاظ گسترده‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود. به گفته‌ی سازندگان، نقشه‌ و جهان این بازی نسبت ب...

به نظر می‌رسد که Watch Dogs: Legion به عنوان یک بازی جهان باز از هر لحاظ گسترده‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود. به گفته‌ی سازندگان، نقشه‌ و جهان این بازی نسبت به دو عنوان قبل، زنده‌تر و پویاتر خواهد بود.

اخیرا وب‌سایت The Gamer، مصاحبه‌ای را با کیتلین ترمبلی (Kaitlin Tremblay)، طراح ارشد روایت Watch Dogs: Legion, انجام داده و وی در مورد این بازی توضیحاتی را ارائه داده است. به گفته‌ی خانم ترمبلی، با وجود آن که اندازه‌ی نقشه‌ی Watch Dogs: Legion تقریبا با دو بازی قبلی برابر بوده، اما بازی‌باز در آن احساس زنده‌تر و متنوع‌تری را تجربه خواهد کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت:

برای من مقایسه‌ی میان نقشه‌ی این بازی با دو عنوان پیشین سخت است. آن‌ها تقریبا از نظر اندازه یکسان هستند، اما زندگی در شهر لندن، قابل لمس است و به خوبی احساس می‌شود. ما تعداد زیادی بخش‌های قابل بازی در لندن داریم که این طور حس می‌شود از یکدیگر متمایز هستند، به طوری که هر منطقه از نقشه حس منحصر به فردی دارد.

به طور مثال وقتی از منطقه‌ی Westminster به Camden سفر می‌کنید، شما این انتقال را حس خواهید کرد؛ بنابراین نقشه‌ی بازی Watch Dogs: Legion بزرگ و واقعی است و حس زنده بودن را دارد، چرا که احساس و عشق زیادی در هر منطقه‌ وجود دارد و شما نیز این را در نقشه احساس می‌کنید.

وی ادامه داد:

سپس شما می‌بینید که این حس در میان مردم منعکس شده است، بنابراین به طور مثال، مردم منطقه‌ی Westminster بیشتر به گردشگر و توریست شباهت دارند و از نظر تجارت، تلاش و کار بیشتری را در برابر منطقه‌ی Camden انجام می‌دهند. مردم منطقه‌ی Camden فعالیت‌ها و استعدادهای دیگری دارند. این موضوع موجب می‌شود که هر منطقه ویژگی‌های منحصر به فرد خود را داشته باشد. بنابراین نقشه و جهان بازی کاملا پویا و زنده است و شما این را احساس خواهید کرد.

بازی Watch Dogs: Legion که پیش‌تر قرار بود در ماه مارس سال ۲۰۲۰ عرضه شود، با تاخیر روبه‌رو شد. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر شود. همچنین شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) عرضه‌ی این بازی را برای کنسول‌های نسل بعد نیز تایید کرده است.